Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Testnevelés alól felmentés...

Testnevelés alól felmentés hol lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Az iskolánkban a testnevelés borzasztó, kezdve az öltözéssel, ahol nincs hely mert magasabb évfolyamok mivel erőfölényben vannak mert hat ok a nagyon elfoglaltak és egy teli saras napon nem kellemes a földön a sárban öltözni a testnevelés óráról ne is beszéljünk amennyit ott szívunk már rendesen gyomoridegem van tőle és mindig rosszul vagyok valami felmentés szerzésben nemtudnátok egy jó tippet adni?

2020. jan. 6. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportegyesületi igazolással felmentheted magad. A tánc is az, ha indulsz versenyen, akkor jogosult vagy igazolásra.
2020. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az előttem szóló nem tudja, hogy azzal is max 3 alkalmat lehet. Sajnos csak magad nem nagyon fogod tudni itt menteni, vagy szólj az ofőnek ha nem nagyon tud a dologról (megeshet) vagy próbálj a szünet végén lemenni.

Teljes felmentést akkor tudsz “könnyen” kapni ha orvos szüleid folyamatosan kiírnak, nekem még akkor volt egész féléves felmentésem, mikor műtötték a térdem. De azt ne csináldd utánam mert hülyeség. Próbáldd meg a kis dolgokat észrevenni, megszeretni, vagy beszélgess a többiekkel hátha jobban megy az idő

2020. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor nekem 17 évesen Mononucleosisom volt 2 hónap felmentést kaptam, amit én félévig mutogattam a tesi tanárnak és nem vette észre, hogy már lejárt pár hónapja. Olyan tanárom volt, aki nagyon sokszor kiment 20-30 percekre az óráról és addig az osztály semmit nem csinált. Nagyon sokszor megcsináltam azt, hogy én bementem az öltözőbe és egész órán ott ültem 2-3 emberrel és beszélgettünk, ettem, stb. Volt, hogy elkapott, és pont ettem, annyit mondott, hogy "Semmi baj, nyugodtan edd meg, majd gyere." :'D De mi több, mint 40-en voltunk órán, és csak lányok, szóval fel sem tűnt senkinek, ha épp beültem az öltözőbe, ja és hárman voltunk lányok a fiú osztályban, így voltunk hozzácsapva a teljes lány osztályhoz tesin, így mi hárman nagyon sokszor ellógtunk tesiről, mert mi nem voltunk benne a névsorban sem, így mindig elfelejtett minket a tanárnő.

Nekem általánosban volt nagyon nagyon gáz tesitanárom, hivatásos katonaként dolgozott azelőtt az öreg és nagyon kemény volt és nagyon utált engem. Mindig katonai sapka volt a fején és télen futtatott minket hóban egy szál pólóban és gatyában iskolaköröztünk. Első napon leordított engem, csak mert távolabb álltam az osztályomtól. Volt egy gyakorlat amitől rettegtem. Ez a távolugrás volt, az volt a lényeg, hogy akadályokat állított fel a tanár, nagyon magas akadályokat rudakból, és nem csak, hogy magas volt, széles is. Na én beugrottam bármikor a homokba, de ha akadály volt legszívesebben elsírtam volna magamat, nem bírtam átugrani őket, annyira féltem. Mindig neki futottam, és az akadály előtt megálltam, nem ment, úgy éreztem, hogy mielőtt ugranék földbe gyökerezik a lábam és nem engedi azt, hogy ezt tegyem. Emiatt nagyon sokat ordított velem. Minden tanár szeretett, de ez a vénember gyűlölt engem. Én ezeket az órákat folyamatosan úgy próbáltam megúszni, hogy bekötöttem a térdemet fáslival és megmondtam neki, hogy elestem, stb. DE ez az ember még a felmentésért is üvöltött, egyszer volt orvosi felmentésem, mondtam neki, hogy "Elnézést, Csaba bácsi, de én ma nem tesizhetek, van felmentésem..." Na, ő erre rám nézett, és torkaszakadtából ennyit mondott.: ,,TANÁR ÚR, SZERETNÉK FELMENTÉST KÉRNI!!!! NINCS OLYAN, HOGY TE FELMENTÉST KAPSZ, AZT KÉRNI KELL TŐLEM, ÉN AZ ORVOS FELETT ÁLLOK!!!"

Legszívesebben elsírtam volna magadat, kb 11 éves lehettem. Ha ilyen típusú a tanárod, akkor az elől nincs menekvés, maximum az, ha nem jársz órára.

2020. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat hala a jo istennek talaltam egy kiskaput hogy tudom meguszni a tesiorakat, sajnos nem egy tulsagosan etikus megoldas de nembirtam a tanaromat mar tenyleg tovabb, elmentem pszichologushoz, hogy szorongasom van igy nemtudok atoltozni testneveles orara az oltozoben mert van hogy egyszerre tobb osztaly is oltozik bent es igy kaptam tesifelmentest es sokkal sokkal jobban lettem nem szorongtam minden nap amiatt a venember mellett, es meg szerencsere jol fogadta a felmentest, mert ugyvan vele, hogy amit szakember adott az ugyvan, bar a jelenlegi koronavirusnak koszonhetoen hiaba vettem ki magamat tesi alol,de neha meg szokott google classroomon irogatni hogy csinaljak meg ezt azt... lehet elflejtette ,hogy felmentesem van...
2020. ápr. 19. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!