Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges a középiskola váltás?

Lehetséges a középiskola váltás?

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok szakgimnáziumban tanulok de az iskolában van egy gimnáziumi osztály is, lehetséges, hogy átiratkozzak oda? Hallottam valami olyanról, hogy valami új törvény szerint elölről kéne kezdenem 9. osztálytól ha iskolát/osztályt váltok de több oldalon is azt olvastam, hogy ennek nem nagyon van akadálya. Köszi hogy elolvastad, köszi a választ! :)
2020. jan. 7. 19:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy ha szakgimiből gimibe nem is lehet esetleg egy másik szakon folytathatnám ugyan így 10. osztályban?
2020. jan. 7. 19:07
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze egy másik iskolába másik szakot.
2020. jan. 7. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Átíratódhatsz de minden tárgyból osztályozót kell tenned ami neked nem volt nekik meg van pl gimiben van masodik nyelv.
2020. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tavaly 9.ben minden tantárgyat tanultam amit a gimis osztály kivéve az idegen nyelvet de idén már nekem nincs kémia, fizika, földrajz ezekből is le kéne tennem a vizsgát mert ugye csak ebben a fel evben nem tanulom mar.
2020. jan. 7. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!