Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet egy pénzügyőrnek tetovál...

Lehet egy pénzügyőrnek tetoválása?

Figyelt kérdés

Nyilván nem egy okj-s pénzügyőrre gondolok, hanem olyanra aki az NKE-n végzett. Azt tudom, hogy nagyon kemény fizikai alkalmassági van a felvételinél, gondolom ott le kell vetkőzni, szóval mi van ha valakinek az oldalán van tetoválás? Emiatt automatikusan elutasítják, ha nem lóg ki az egyenruha alól is? Ugyan tetovált katonàt ismerek, de ő nem egyetemet végzett (neki mindkét karja végig van tetovàlva). Ez a pénzügyőröknél szigorúbb? Sajnos a honlapon semmi konkrétat nem találok. Ha elutasítják milyen címen? "Tetoválás miatt egészségügyileg alkalmatlan"? Vagy hogy? Nem tudom elképzelni sem.

Csak értelmes válaszokat kérek! Köszönöm!


2020. jan. 9. 13:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Fizikai és egészségügyi vizsgálat*
2020. jan. 9. 13:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lehet.

Gyakorlatilag ha nem látszik nincs vele baj. Sok rendőrnek is van tetoválása, de nem látható helyen.

2020. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet tetovalasod. Kesobbiekben engedelyt kell kerned, ha kilog a ruha alol, egyebkent senki nem foglalkozik vele.
2020. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyebkent meg az “egy okj-s penzugyor” elegge serto a szemem. Az az egy okj-s penzugyor aki 20-30 eve szolgal elegge leiskolazna egy iskolapadbol kiesett nkes hadnagyocskat :)
2020. ápr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es, természetesen így van! Nem sértésnek szántam.

Köszönöm a választ!

2020. ápr. 23. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!