Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A bírónak lehet piercingje...

A bírónak lehet piercingje vagy tetoválása?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat ez a kérdés, mert bíró szeretnék lenni, de piercinget és tetkot is akarok. Ez a kettő kizarja egymást?
2014. júl. 19. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom megvan e tiltva, de elég nagy szemétségnek tartanám ha így lenne. Ugyanis miben változtatja meg egy bíró kvalitásait a tetkónak, vagy piercingjeinek száma?

Én orvosira járok és ismerek egy csajt, van tetkója, piercingje kicsit vadul néz ki , de az egyik legokosabb lány akivel eddig egyetemen találkoztam, Hihetetlen jó orvos lesz belőle, és csak sajnálni tudom azokat akik majd ilyen külsőségek miatt nem mernek hozzá járni.

Bár szerintem M.O még lehet nincs felkészülve erre :)

2014. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet. Ha valakit mégis zavar, a tetkót a talár úgyis eltakarja, a piercinget meg ki lehet venni tárgyalások idejére.

Nem ez határozza meg azt, jó szakember leszel-e.

2014. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én a gyógyszerész és a bíró közt vacillalok:)
2014. júl. 19. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszerészekkel szemben ilyen téren megengedőbb a közvélemény, mint a bírókkal szemben, de ha konkrétan a főnök utasít, ott is ki lehet venni a piercinget, a tetkót meg el lehet takarni köpennyel. (Olyan helyre csináltasd, pl. karra, lábszárra, amit egy hosszú ruha elfed, és akkor a tetkóval egyáltalán nincs is gond, a piercing meg betehető/kivehető.)

Én amúgy orvosira járok, szerintem itt sem gond, bár eü.-ben amúgy azért nem szeretik annyira ezeket, mert nem annyira egészséges, pl. egy nem megfelelően steril tetoválószalonban össze lehet szedni mindenfélét, meg mert bizonyos eszközöknél, pl. MR igencska zavaró tényezők lehetnek.)

Tehát, ha praktikusan gondolkozunk, egy ápolónak vagy orvosnak sokkal logikusabb is lenne tiltani, mint egy bírónak, a közvélemény előbbiek esetén mégis elfogadóbb.

2014. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tetkója lehet, ha olyan helyen van, hogy nem látszódik

(pl. vállon)

2014. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!