Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hülyeseget csinaltam?! Ebből...

Hülyeseget csinaltam?! Ebből lehet bajom? 16/l

Figyelt kérdés

Kisgimisek vagyunk. Tetszik egy srác és barátnőmmel bementunk a srác terembe amíg ők tesiztek. Mert hogy én lefotoztam a srác órarendet hogy tudjam mikor milyen órája van.Nem nyúltunk semmihez 1 perc volt az egész. A suli bevan kamerazva a folyosók. És félek rögzített a kamera. Viszont amikor nekünk van tesink akkor a felsőbb évesek csak úgy beszoktak jönni a termunkbe és ott beszélgetnek meg ilyenek(így tűnnek el dolgok néha)

és őket eddig nem basztak le. Szerintetek lefognak szidni?



2020. jan. 10. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
nem, de a legfontosabbat nem irtad le, sikerult megszaglasznod a srac barna csikos gatyojat??
2020. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
xd ilyet mi is csináltunk, bár a mi sulink nem volt bekamerázva...amúgy nyugi a kamerát nem nézik úgy állandóan, mint ahogy te gondolod, kvázi a funkciója az elrettentés a nem megfelelő viselkedéstől...ne parázz:)
2020. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lesz bajod.
2020. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Adatvédelmi okokból az ilyen biztonsági kamerák felvételeit max 3 napig őrizhetik meg, hacsak nem jön időközben valami rendőrségi ügy, vagy tulajdonosi kérés a felvételek megőrzésére.

És ahogy írták is, ezek csak rögzítik a felvételt, nem figyeli őket senki folyamatosan.

Ha történik káreset, akkor visszanézik max, de egyébként nem.

Vagy ha nézi is véletlen épp valaki, ha rögtön nem szalad oda, hogy "De kérem mi folyik itt?" akkor utána se fog már.

2020. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De aranyos. Az nem jutott eszedbe, hogy az iskola honlapjàn nézd meg a srác órarendjèt?

Ettől függetlenül aranyos, nem lesz semmi baj, nyugi.

2020. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!