Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretjük egymást, de csináltam egy nagy hülyeséget és egy másodperc alatt összedőlt minden. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az anyukája rám írt és kérdezett valamit, és pont aznap veszkedtünk egy hülyeségen és mérgességemből irtam anyukájának hogy miket csinál mostanság és akkor azon a napon találkozott a egyik rokonával és úgy emlékeztem hogy kiment óráról és ezt le is irtam az anyukájának és ez nem történt meg de a szüleivel veszkedtek rajta aztán nagyon megbántam persze és helyreraktam a dolgokat elmondtam hogy is volt. Minden el rendeződött de azóta máshogy viselkedik velem bunkózik és néha fontosabb egy cigi mint én. Ha valami nem tetszik neki oda mondja hogy b..meg és persze rosszul esik es elmondtam neki hogy soha nem tennék vele ilyet , akkor is ha megtettem nagyon megbántam. Közölte velem hogy os soha többet nem fog bennem bízni újra, és szinte már levegőnek néz. Mit tegyek?

2018. szept. 13. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem bízik benned akkor már nem is fog. De kicsit fura, mintha majdnem ugyanezt a kérdést olvastam volna a Felnött párkapcsolatokban :D Néhány dolog más, de a fontosabb dolgok ugyanazok...
2018. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt már buktad, engedjétek el egymást. Amúgyis elég fiatalok vagytok, ha a tini kapcsolatok topikba írsz, szóval nem dől össze a világ. Majd legközelebb okosabb leszel a kapcsolatban és uralkodsz magadon.

29/N

2018. szept. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!