Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik orvosi diagnosztikai...

Melyik orvosi diagnosztikai analitikus képzés nehezebb? Miskolc vagy Debrecen?

Figyelt kérdés
Illetve Debrecenben miért az AOK-n van?
2020. jan. 13. 21:09
 1/3 retepudjah ***** válasza:

Miskolcon csak Radiográfus szakirány van. Debrecenben Radiográfus mellett, Orvosidiagnosztikai labortóriumi analitikus, orvosi kutatólaboratóriumi analitikus és patológiai analitikus, az utóbbi csak itt van az országban.

Ugyan én nem a képzésre járok, de sok ismerősöm van akik a két egyetemre járnak. Inkább úgy válasz, hogy melyik specializáció érdekel.


Azért van az orvosin Debrecenben, mert számos olyan óra van amit alapozó tárgyként orvostan hallgatókkal közösen hallgatnak.


De mind a két egyetem elég szívós már első félévtől, de hatalmas tudásra tudsz szert tenni.


Remélem tudtam segíteni :)

2020. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Igazából engem pont a radiográfus érdekel. Viszont Miskolc közelebb van. Ér valamennyivel ‘többet’ a debreceni képzés? Vagy teljesen mindegy hol végzem? :)

2020. jan. 14. 11:23
 3/3 retepudjah ***** válasza:

Miskolcon mivel nincs szakirány így olyan sok tárgy nincs benne ami nem a Radiográfus szakirányhoz tartozik.

Szerintem egyik se rosszabb vagy gyengébb, mint a kettő jó képzés :)

2020. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!