Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan alkalmazhat egy iskola...

Hogyan alkalmazhat egy iskola szlovák pedagógust magyar tanárnak aki még helyesen írni sem tud?

Figyelt kérdés

Alsó tagozatos gyerekem egy iskolatársával szaktanárit kapott.

Mindkettőjük az e naplóba kapra tehát mások által is hozzáférhető helyen.

Mindkét beírás tele volt helyesírási hibákkal.

Nos én csalódottságomban ezt közzétettem az osztályfórumon és kiirtam a véleményemet erről a közösségi oldalon.

Sokan fel voltak háborodva h ilyen nevelőkre bízzuk a gyerekeinket..hogyan tanít ez magyart?

Holnap be kell mennem az igazgatóhoz mert kiakadt az egész nevelőtestület h szóvá tettem a magyartanár helyesírási hibáit


2020. jan. 15. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De ha ennyire érzékeny vagy a más helyesírására (egy alsós tanító nem magyar szakos tanár), akkor a sajátodra mért nem? Akkor mért nem vagy tisztában vele, hogy vessző után szóközt teszünk, az összetett mondat tagmondatai közé meg vesszőt? És egy egy négykarakteres szót nem rövidítünk, mert ez igencsak slendrián ahhoz képest, hogy pontosan 1 másodpercet tudsz így megspórolni!
2020. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok magyarszakos tanár.

És nem is ez volt itt a lényeg.

A tanárnak kötelező helyesen írni.

Még szép,hogy érzékenyen érintett a beírás minősége.

Ne alkalmazzanak ilyem tanárt.

Hogyan javít így dolgozatot,hogyan tanít helyesen írni,ha maga sem tud?

Itt ez volt a lényeg!! meg az, hogy nincs joguk felháborodni,ha egy szülő jelez feléjük egy problémát. Mivel ők sorozatban csak a problémákat traktálják a szülők felé.

Erről ennyit

Nem kérek több választ

2020. jan. 20. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!