Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg mindegyik gólyatábor...

Tényleg mindegyik gólyatábor ilyen? és kinevetnek ha én nem leszek tök részeg?

Figyelt kérdés
Nos, én nem vagyok nagy bulizós csajszi.Ha elmegyünk szórakozni a barátnőimmel , akkor is csak a táncolás miatt ( imádunk ropni :)És a piát sem birom nagyon , jó persze szoktam inni , de már egy pohár bortól is szédülök.És Barátom is van már 2 éve.Most lesz majd szeptemberben fősulis gólyatábor .Én mindenféleképp elakarok rá menni , hogy barátkozzak ,össze haverkodjunk a többiekkel.De félek hogy az egész csak a részegségről és a szexről fog szólni ( egy ismerősöm mesélte , hogy az ő gólyatáboruk ilyen volt).Szerintetek minden gólyatábor ilyen ?És lenéznek ha esetleg nem iszom olyan sokat ??
2010. júl. 21. 21:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ui : bocsy a helyesírási hibákért:(
2010. júl. 21. 21:20
 2/7 anonim ***** válasza:
bétékán igen.
2010. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Silber ***** válasza:
A francokat. Persze, a főiskolára/egyetemre is bejut sok gyökér, de egész más világ. Nem hinném hogy bármiféle atrocitás érne emiatt. Természetesen mindíg húzni-vonni fognak hogy menj már menj már. És menj is. Nem kell hogy részeg legyél, ha sok illuminált ember közelében vagy, akaratlanul is átveszed majd a viselkedésüket. Mindenki nyíltabb lesz ilyen állapotban, könnyebb is lesz ismerkedni, mindenki kérdezősködik majd a másikról. És attól se félj hogy a hát árnyékában majd bedönt valaki és adja majd neked :D Persze... Ott is fekszenek le egymással emberek... De semmit sem kötelező.
2010. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom, 18 (vagy több) éves vagy.

Saját magadról saját magad, te döntesz, te vagy felelős azért, amit teszel.

Ha nem akarsz részeg lenni, fetrengeni, nemet mondasz és lelépsz. Ha de, akkor meg nosza! Ennyi az egész. Nem erőszakolhatnak rád semmit, de érdemes ezt-azt józanul kipróbálni, hogy emlék is legyen valami...


Hidd el, lesznek még jópáran, akik nem pohárban mérik majd a szórakozást.

2010. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen buta kérdés ez...biztos idén felvételizel?

Ha iszol iszol, ha nem akkor nem. Én tuti fogok.

2010. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Elmondom, mit kell tenned, ha nem akarsz lerészegedni, de jól akarod érezni magad a gólyatáborban:


Az elején még mindenki józan, akkor még rád is figyelnek, szóval igyál egy kicsit, de csak mértékkel. Tegyél úgy, mintha folyamatosan innál, de csak ízlelgesd az italt, közben pedig minden körülötted lévőt bíztass az ívásra. Ha valamelyik fiú bepróbálkozna, akkor őt is tereld a pia felé. Kb. fél óra után mindenki részeg lesz körülötted, kivéve azt a pár embert, aki hozzád hasonló. Általában a fiúk ekkor már olyan részegek, hogy az amúgy is mikroszkópikus méretű farkuk nem tud felállni és amúgy sem tudják megkülönböztetni a fiúkat a lányoktól, úgyhogy ez a veszély el is hárult. Itatni sem akar már senki, szóval megnyugodhatsz. Ilyenkor két lehetőség van: ismerkedsz a józan emberekkel, őket valószínűleg szimpatikusnak fogod tartani, esetleg táncoltok is. (Vigyázz a dülöngélőkre és a hányósokra.) A másik lehetőség, ami sokkal mókásabb, hogy viszel egy alkoholos filcet és kidekorálod a részegek arcát. Másnap elég lehangoltak lesznek, hogy nem jön le az arcukról.:)

2010. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hehe utolsó:) ez nagyon tetsik:) jó ötlet!!köszönöm a tanácsokat!
2010. júl. 22. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!