Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz ez az egész?

Tényleg ennyire gáz ez az egész?

Figyelt kérdés
Föci-biosz szakos tanárhallgató vagyok az egyik egyetemen, most lényegtelen, hogy hol. Gimiben nem voltam egy mintadiák a tanulás szempontjából, bioszból, föciből voltam mindig négyes. Majd 1 évvel az érettségi után jelentkeztem osztatlan tanáriképzésre az említett tantárgyakkal. Most vagyok másodéves, nagyon szeretem ezt csinálni, abszolút nem teherként élem meg, az eredményeim is jók mindig, szeretnék tanítani is majd. De valahogy mindig akadnak régi ismerősök, akik felhozzák, "hogy hát, amikor anno becsúszott az a hármas bioszból, hát hát." Ez valahogy annyira lehúz. Foglalkozzak velük?
2020. jan. 24. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Voltam egyetemen tanársegéd. Műszaki tárgyakat tartottam, vizsgáztattam. Az első félévnél még átnéztem az adott anyagokat, de már utána következő félévekben nem, mert tudtam. :).
2020. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 chtt ***** válasza:
100%

Nem tudom, egyetemen még nem tanítottam, de nem is szeretnék. Ha van kedved, próbáld ki az általános sulit. Meg fogsz lepődni. (Csak úgy mellékesen: a történelem változik csak igazán;) És köszi a #13-as hsz-t! :*

Kedves #5./12. Bocs a félreérthetőségért. Talán így kellett volna írnom:

Kedves kérdező, hallgass az #5.-re: "Ne foglalkozz velük. Azzal foglalkozz, amit szeretsz csinálni és amiben örömöd leled."

üdv mindenkinek

:)

2020. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem szeretnék tanítani. Nem az én világom. Az a pár félév elég volt, de az meg nekem is jól jött. :)


Persze változik a történelem. Csak nem akartam ebbe mélyen belemenni. De az, hogy Caesar létezett és csinált valamit az nem változik. Erre értettem. :).


Számomra ez akkor is monoton lenne. Az elején biztos izgalmas, de évtizedekig csinálni. Ahogy a kasszába se ülnék. Szerintem egy napot bírnék ott, szóval előttük is le a kalappal.

2020. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem párszor még rosszabb jegy is becsúszott anno szinte minden tárgyból, ennek ellenére negyedéves vagyok orvosin. Qrvára nem oszt, nem szoroz a karrierem szempontjából, hogy 6 éve hányast kaptam biosz órán a moszatokból vagy a gombákból (gyógygomba bizniszben úgysem utazom), ahogy az sem, hogy nem voltam hajlandó megtanulni kémiából a vasgyártást vagy a kőolaj feldolgozást, mert akkor is totál feleslegesnek éreztem a továbbtanulásom szempontjából. Ha valaki ezt most, évek elteltével a szememre vetné, akkor ha jó hangulatom lenne, akkor ugyanezt elmagyaráznám neki, ha pedig nem, akkor csak elküldeném a pitsába.
2020. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezek csak szimplán irigyek, csak visszahúznak. Legyél te a siket béka!
2020. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!