Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átkérhetem magam egy másik...

Átkérhetem magam egy másik szakra, másik egyetemre?

Figyelt kérdés
Mivel egy tárgyam negyedszer sem lett meg, így újra akarok felvételizni. Csakhogy az alacsony pontjaim miatt először egy főiskolára vettek fel, majd átkértem magam ide, ahonnan kibuktam. Azóta nőttek a ponthatárok, így lehet az, hogy egy alacsony pontszámú más szakra felvesznek, majd átjelentkezek ide, és elfogadják a tárgyaimat?

2020. febr. 1. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. A pontszámokat csak viccnek találták ki, így mindenki össze-vissza átjelentkezhet, ahová csak akar.Így orvosira is bárki bejuthat, elég elérnie a 280 pontot (irónia)

Amúgy idéntől mindenhová kell legalább egy emelt, szaktól, intézménytől függetlenül.

2020. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!