Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen drága a...

Másnak is ilyen drága a jogosítvány?

Figyelt kérdés

Nem buktam eddig semmiből.

Még csak 10 óra vezetésen vagyok túl, és már most 250 ezret meghaladtam.(ha mind a 30 óra vezetést beleszámolom, tehát ebben plusz órák nincsenek)

Ez hogy lehetséges, hogyha elméletben a 2019-es árak ilyenek voltak hozzávetőlegesen? (Vidéken tanulok)

[link]


Nekem ilyen áraim voltak (kaptam számlát)

Elméleti kresz tanfolyam 30 000

Elméleti vizsga dij 4600

Elsösegély tanfolyam 8000

Elsösegély vizsgadij 18200

Gyakorlati tanfolyam 3x 60 000

Gyakorlati vizsgadíj 11 000

+ netes kreszteszt 5000

+ orvosi 7200


(Pluszokat nem számoljuk akkor is valami nem stimmel)



#jogosítvány #tanfolyam árak
2020. febr. 2. 23:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz
2020. febr. 3. 00:59
 12/14 anonim ***** válasza:

Az origo nem a leghitelesebb forrás. Én 7 éve csináltam és gyakorlatilag ugyanilyen árak voltak.. Talán picivel kevesebb(pl az Eü vizsga tuti olcsóbb volt) , de azt az infláció bőven követte.

Sajnos nem olcsó, kihasznaljak, hogy úgyis kifizetik az emberek, ha kell nekik a jogsi.

2020. febr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Teljesen irrealis a cikk, már évekkel ezelött lehetetlen volt jogsit szerezni 200 alatt max valami kis vidéki suliban, protekcioval.


Bár tény, hogy 6000 Ft-ért egy ora az elég drága suli.

2020. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a megnyugtatást.


Kíváncsi leszek, hogy a munkatársam aki ugyanennél a sulinál teszi le a jogsit mennyibe fog kerülni neki pl.gyakorlati díj

2020. febr. 4. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!