Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hagyjam ott az egyetemet, nem...

Hagyjam ott az egyetemet, nem vagyok rá alkalmas?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem az orvosit, és borzasztóan nem megy. Nem értek kb semmit, egy hét kell mire felfogom a tananyagot, de azt is úgy, hogy ezerszer átrágom, átgondolom, és egy kis szünet után leülepszik. Ezzel az a baj, hogy totál lemaradtam a többiekhez képest. Eddig élt bennem a remény, de most jutottam el arra a pontra hogy lehet abba kéne ezt hagynom, reggel 8 óta tanulok, és mostanra sikerült 10 oldalt megtanulnom...

Ez minden vágyam, azt hittem képes vagyok rá, hogy megtudom csinálni, de kezdem elhinni hogy ez rohadtul nem nekem való. Tudtam hogy nehéz lesz, de hogy ennyire... Nem tudom mit csináljak, nagyon el vagyok keseredve. Ti mit tennétek?


2020. febr. 3. 16:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Leírom egy félévvel később is... hagyd ott.
2020. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Most már én is azt mondom.
2020. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kedves kérdező! A tavalyi állapohoz képest lett javulás?
2020. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egy kicsi
2020. szept. 25. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!