Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek fősulira, de nem...

Felvettek fősulira, de nem adtam fel az érettségim?

Figyelt kérdés
nem küldtem be az érettségi bizim, azt hittem a suli intézi. ÉS MOST KÖZÖLTÉK H NEKEM KELLETT VOLNA ELKÜLDEI. ez hogy lehet??? jött sms meg minden, de a felvin sincs az érettségi a csatlot dokumentumok között!!!! és még a potok is stimmelnek pedig! most mit cisnáljak????
2010. júl. 22. 23:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez de durva. :D

Várd meg a fősulitól a levelet, ha felvettek. :D

Vagy kérdezd meg a felvit.

2010. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
hogy stimmelnek a pontok, ha nem adtad föl az eredményeidet?
2010. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
esküszöm h nem tudom. holnap felhívom a felvit és szólok, h nicns kiirva a csatolt dokumentumok között. komolyan mondom, hogy biztos nem küldtem el. de most kiszámoltam a pontkaim és egyeznek azzal amik od avannak irva.. segitsetek:S
2010. júl. 22. 23:35
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Ebben nem nagyon tudunk.

Lehet megkeresték neked. :D

2010. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

nem lehet, hogy lekérték a sulitól?:S a suli csak lefánymásolta.

mi történhetett?

2010. júl. 22. 23:37
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Holnap hívd fel őket. De nehogy elmondd, hogy nem csatoltad, mondd azt, hogy csatoltad, de még ott nem jelzi ki, hogy feldolgozták volna, de a pontjaid stimmelnek. Szerintem ha szólsz, hogy most vetted észre, hogy nem csatoltad, akkor még az is meglehet, hogy törlik a jelentkezésed! Lehet, hogy kérni fogja, hogy küldd el még egyszer, ha azt mondod, hogy elküldted, de nincs feldolgozva.
2010. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

még jo h nem mondom meg....

de nem tudom felvinni, reggel elküldöm beszkennelve.. telefonálunk, hogy nicns megjeléenitve pedig beküldtük.. és h elküldjük még1szer?


ez igy jo sztetek?:S

2010. júl. 22. 23:41
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne szólj!Fogsz kapni levelt a sulitól és bármi ami el volt rontva azt jelezheted Augusztus 17-ig.Szerintem tuti megvan nekik valahonnan.
2010. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
de szted a sulitól elkérték? a gimitől ahova jártam? és minden emberét aki nem küldte el? a nyelvvizsgám, bizijeim, minden megvan,de az érettségit nagyon nem küldtem be, és akkor nem irták volna azt hogy érvénytelen, ha nicsn érettségim? de akkor meg ha a pontok stimmelnek ki kelett volna irniuk hogy feldolgozott dokumentum az érettségim is.
2010. júl. 22. 23:50
 10/27 A kérdező kommentje:
valakii léccci segítsen rájönni, hogy most mi vann :((
2010. júl. 23. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!