Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek fősulira, de nem...

Felvettek fősulira, de nem adtam fel az érettségim?

Figyelt kérdés
nem küldtem be az érettségi bizim, azt hittem a suli intézi. ÉS MOST KÖZÖLTÉK H NEKEM KELLETT VOLNA ELKÜLDEI. ez hogy lehet??? jött sms meg minden, de a felvin sincs az érettségi a csatlot dokumentumok között!!!! és még a potok is stimmelnek pedig! most mit cisnáljak????
2010. júl. 22. 23:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%
Semmi baj nem lesz ha ott van elektronikusan akkor már nem csinálhatnak belőle próblémát.SMS-t is kapott akkor már be van regisztrálva, hogy oda akar menni tnaulni.Nem fognak vissza nézni hogy elrontották e.Ebből ügyet nem csinálnak szerintem szal nyugalom:)
2010. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

ahj nagyon köszönöm. kicsit megnyugodtam.

nagyon megijedtem :D de hihetetlen hogy cska én nem hallottam meg h a tanár mindig szólt (állítólag) pedig nem vagyok az a feledékeny:$:D

2010. júl. 23. 00:35
 23/27 anonim ***** válasza:
51%
Hát nyugalom is és a legeslegjobbakat kívánom;)
2010. júl. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha a százalékokat megadtad, csak a lapot nem csatoltad, akkor érvénytelen a jelentkezésed. Tavaly így volt 3 ember az osztályból, felvették őket, de utólag a beiratkozásnál nem iratkozhattak be, a felvisek azt, hogy te ténylegesen jó adatot adtál meg, tehát pl. nem csak kamuztad, hogy 90%os emelt bioszt írtál az orvosira, utólag nézik meg, hogy azokét ne kelljen, akiket nem vettek fel, ők is vannak azért pár ezren. Ezért sok értelme nincs előtte csatolni, de hát ez a szabály. Aki kamuzott és/vagy nem csatolt valamit, annak érvénytelen a felvételije sms ide, oda. Ugyanígy van mesterképzésnél azoknál, akiket felvettek csak épp nincs nyelvvizsgájuk.
2010. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Végigfutva senki nem írta le a választ, ha mégis bocsi, nincs kedvem elolvasni.


Múlt hét elején felhívtam az Edicatio KFT-t, hogy akkor mikorra dolgozzák föl a rendesen, időben beküldött érettségim. Erre a válasz nagyjából az volt, hogy a feltöltésük folyamatos e-felvételire, de ez csak az én megnyugtatásomért kellett beküldeni, mert idén érettségiztem, az OKÉV automatikusan megküldte nekik az eredményem, és ránézett az ügyintéző, hogy látja is. Mondhatom, nagyon örültem...


Szerintem fogd fel szerencsének, és gratulálok a sikeres felvételidhez:D

2010. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
reggel óta hivogatjuk őket és foglalt vagy direkt mellé rakták. e-mailt nem tudok küldeni, egyszerűen nem megy el. most nem tudom mi legyen......
2010. júl. 23. 11:13
 27/27 anonim ***** válasza:
Akkor hívjátok fel az iskolát és kérdezzétek meg ott.Mivel ugyis ott fogtok jelentkezni.
2010. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!