Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek fősulira, de nem...

Felvettek fősulira, de nem adtam fel az érettségim?

Figyelt kérdés
nem küldtem be az érettségi bizim, azt hittem a suli intézi. ÉS MOST KÖZÖLTÉK H NEKEM KELLETT VOLNA ELKÜLDEI. ez hogy lehet??? jött sms meg minden, de a felvin sincs az érettségi a csatlot dokumentumok között!!!! és még a potok is stimmelnek pedig! most mit cisnáljak????
2010. júl. 22. 23:30
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Oda van irva, hogy hogy számolták ki, az összes érettségim százaléka fenn van.... AKKOR HONNAN TUDJÁK?? és nem lesz gáz?
2010. júl. 23. 00:21
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most minden egyes dokumentum elektronikus adatban fennt van?(Bizonyitványjegyeid és Érettségi százalékaiddal együtt?)
2010. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Igen!
2010. júl. 23. 00:24
 14/27 A kérdező kommentje:
nem lehet, hogy úgy van, hogy a sulink elküldi elektronikusan, és onnan táplálják be, és nekünk a másolatot kell bizonyításképpen?
2010. júl. 23. 00:25
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
És szüleid vagy ismerősőd vagy valaki tuti nem küldte el?Amúgy meg adatbázisba van tárolva mindenkié az Oktatási Hivatalban.Bár nem hiszem hogy elkérték...
2010. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
A suli csak az oktatási hivatalnak küldi.Amiből statisztikát csinálnak.Városra terjedően.
2010. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmék sem küldték be.. Nekik az of. mondta, hogy felesleges, hiszen ezt nekik be kellett vinni a rendszerbe elektronikusan. Gondolom azért kell nekünk is beküldeni, hogy megnézzék, egyezik e az adat. Am valamilyen szinten logikus is.. manapság ki ne tudná egy sima photoshoppal átírni az eredményeket?
2010. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez hogy lehet, viszont, nekem az volt, hogy egy tantárgyból volt közép, illetve emelt szintű érettségim is. Én beküldtem az emeltet, de az egyik szakomon mégis a középszintűt vették figyelembe, mert úgy jobban jöttem ki. Én sem tudom, hogy honnan tudják, hogy nekem van középszintem is, mert nem küldtem be.
2010. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Áhhh király xD mert én is meg akartam photoshoppolni de akkor ezekszerint okmányhamisitásért büntetést kaptam volna xD
2010. júl. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

tuti nem küldte anyu sem.

most tiszta ideg....oké, elküldték az OH-nak, de nekem nem statisztika, hanem teljesne az ÁÉN potjaim, zölden világit h felvettek, és ott van alatta ha legörgetem, hogy hogyan számolták ki. minden eredményem, pontosan.

és akkor a barátnőd be sem küldte? és ebből nem lesz baj?

2010. júl. 23. 00:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!