Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire erős ezt egy tanárnak...

Mennyire erős ezt egy tanárnak benyögni aki mondjuk úgy tetszik? Többi lent

Figyelt kérdés
Szval... mondjuk éppen ir a táblára, de kitakarja így nem tudom másolni és odaszólni neki: „nem rossz a kilátás, csak nem tudom leírni ami a táblán van”

2020. febr. 4. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon. És buta vagy.
2020. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha megfelelő modorral, kellő tisztelettel mondod ezt, akkor egy vicces pillanat lehet belőle.
2020. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Ízléstelen.
2020. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez elcsépelt, bunkó humor. Szerinted nem hallotta már minden nő ezerszer ennek valamelyik változatát?
2020. febr. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha ki akarod mutatni a vonzalmad iránta, azt akarod, hogy biztosan tudja, akkor a tekinteteddel beszélj! Csak te és ő hallja, és a megfelelő tekintet többet mond minden szónál. Nem lehet elcsépelt és csak ritkán udvariatlan (erre ügyelj). De hidd el, egy nő megérzi, hogy ha valaki ÚGY néz rá.
2020. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Miből gondoljátok hogy tanárnőről van szó? Ritkább az az eset, hogy a diák fiúk szerelmesednek bele a tanárnőbe, mint a lányok a férfi tanárokba.
2020. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Mire alapozod ezt a feltevésed?
2020. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Olyan beszólást, mint ami a kérdésben szerepel, 100%, hogy fiú írta.
2020. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!