Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz a kémia?

Miért ilyen nehéz a kémia?

Figyelt kérdés
Mindig látom/olvasom hogy itt ott ilyen vegyszerekkel kísérleteznek meg nagyon izgalmas de ahol én tanulok ott monoton nagyon az egész tanár lediktálja próbál valamit magyarázni és ennyi semmit nem értek ráadásul velem még különösen gyökér a tanár a többiekkel meg nem. Én nem szeretem emiatt nagyon meg az anyag is bonyolult és úgy veszi mintha mi már tudnánk mindent egy ember vágja de annak az anyja tanár és segít neki nekünk még így nehéz még nekem is és én 4-5 tanuló vagyok mindenből de így nehéz mit tegyek? vagy ha továbbtanulok is ilyen lesz? Mert még csak 8.os vagyok és félek hogy nehezebb lesz csak és ugyanilyen unalmas és monoton.

2020. febr. 6. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Suli után én arra eszméltem, hogy minden érdekes és izgalmas, és végképp érthető és egyszerű, ha jó ember magyarázza.


A neten nézz utána, én például matekot úgy tanultam, hogy angol videókat néztem, nagyon jó tanároktól. Sokszor lesz még hogy leszarnak téged, ilyenkor muszáj feltalálnod magad.

2020. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!