Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen büntetéssel...

Szerintetek milyen büntetéssel járhat a következő csíny?

Figyelt kérdés
A gimnázium végeztével szeretnék az iskola aulájában egyik délután egy hordozható rámpa segítségével leugrani a lépcsőn DH bicóval. Persze olyankor csinálnám ezen műveletet mikor már a tanításnak vége van és leérettségiztem minden papír a kezemben van. Egyik random délután. (esélyes hogy nem vennének észre de ha pl valaki levideóz és megmutizza igazgatóéknak akkor mi van? betudják kis csíny ként?

2020. febr. 11. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pokol
2020. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ha senki nincs ott, és megsérülsz, az elég gáz.

Másrészt, ha összetörsz valamit, azt meg kell fizetned.

Harmadrészt a betörés bűncselekmény.

Negyedrészt pedig még egy ideig érvényes a jogviszonyod a gimnáziummal az érettségi után is. Pl. nyári szünetben is ha teszel valamit, azzal kvázi rontod a gimi hírnevét, stb. Fegyelmi eljárást kezdeményezhetnek vagy más következménye lehet, ez valószínűleg a házirendetekben is szerepel.

2020. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már semmi közöd nincs a sulihoz, tehát már kijelentett téged az iskola, és mondjuk másik iskolával van jogviszonyod akkor nem nagyon kerülhetsz bajba addig amíg nem okozol kárt, ha okozol azt köteles vagy megtèríteni. Én a volt gimimbe bármikor be tudok menni, mert ismernek a portàsok, tehát tanítás után is be tudok menni, gondolom te is megtudod ezt úgy oldani, hogy ne legyen ez "betörès".
2020. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze hogy meg tudom oldani és mióta betörés az hogy ha bemegyek a nyitott ajtón egy kerékpárral? :D
2020. febr. 11. 23:17
 5/6 anonim válasza:
82%
miért ugranál le? nem tudom hogy jött ez. meg miért pont a suliban? ezt nem csíny hanem idiótaság...
2020. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem idiótaság downhill kerékpáros vagyok tetszik tudni ott ezek megszokottak
2020. szept. 12. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!