Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kitölteni az...

Hogyan kell kitölteni az érettségi jelentkezési lapot? Kérem segítsen valaki, mert egyedül nem megy.

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol akadtál el?
2020. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Nekem nincs tanulói jogviszonyom, s nem tudom, hogy emiatt meg kell -e adnom a tanulói azonosítómat, amelyek a bizonyítványaimban szerepelnek, és a már lejárt diákigazolványomon is rajta van.


2. Érettségivel kapcsolatos információk rovatban: ha nincs tanulói jogviszonyom akkor írni kell-e képzés típust ..


3. A vizsgatárgynevénél, hogy csak azokat a tantárgyakat jelenítsem meg, amelyekből érettségi vizsgát (szintemelőt szeretnék tenni), vagy a már eddig meglevőeket is tüntessem fel? mert egy 2évvel azelőtti jelentkezésnél azt írják azokat is fel kell tüntetni a táblázatban..


Annyira kétségbeestem, hogy azt hiszem, hogy a kormányhivatalt fogom felhívni, hátha tudnak segíteni..Szerinted jó ötlet lenne őket felhívnom?

2020. febr. 12. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod a jelentkezési lap alatti tájékoztatót, abban minden kérdésedre választ kapsz.

De leírom neked ide is:

1) nem muszáj beírod, de beírhatod

2) nem kell beírnod

3) csak azokat kell beírni, amiből vizsgázni akarsz - mellette pedig jelezni, hogy van-e már eredményed belőle.


Tényleg botrányos lehet itthon az oktatás, ha elvileg egy érettségivel már rendelkező ember, nem tud kitölteni egy érettségi jelentkezési lapot, amihez mellékelnek egy több oldalas kitöltési segédletet is.

2020. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudod mi az, ami igazán kiakasztó??

Ha elütsz egy betűt, egy ékezetet, vagy akár csak valami felesleges írsz oda.. akkor már bukod is a jelentkezést.

2020. febr. 12. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!