Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az alábbi üzenetet írtam a...

Szvitek96 kérdése:

Az alábbi üzenetet írtam a biológia tanarnomnek, mert nem megfelelően osztályozott, illetve a tudtunk nélkül adott jegyet. Masolom az üzenetet, tényleg olyan nagy kihágás ez mint ahogy az igazgató eloadta?

Figyelt kérdés

Kedves Biológia tanárnő!

Ha rendelkezik egy kis együtterzessel is diákjai iránt akkor elolvassa ezt es megfontolja.

Gyermekem az elsődleges nehézségek ellenére, mikor nem tudott válaszolni órán feltett kérdéseire, kitartóan tanult es szerves része lett a tanulási programjanak a biologia is, amely nem kellene az legyen matematika informatika osztályban. O ennek ellenére tanult es tanulta az anyagot sokszor olyan dolgokat mellőzve mint a matematika, amely a prioritasa kellene legyen.

Fájó szívvel fogtunk neki a második felevnek, amikor nagyon igazsagtalanul osztályozott a felmerojeben.

Majd jöttek a pontok, amelyeket utólag jelentett be, igy a gyerekek nem is tudtak róla es nem is úgy álltak a dologhoz. Ez nagy pofon volt a gyermekemnek es teljesen elvette a kedvét a biologiatol, mind a tanulástol, olyannyira hogy pszichológushoz akar menni. Úgy gondolja hogy mindennapi, legfőképp felmerok előtt ketszamjegyes nagyságú időket tanult es nem ezt érdemli... És úgy gondolom én sem.

Ami történt megtortent, viszont nem akarom hogy tonkretegye gyermekem motivaltsagat,es sztem máš gyerekek nevében is beszelhetek.Ne törjük össze gyermekeink jövőjét, mert a módszerei közel sem jók.

Kérem gondolja át hogy minden helyes-e amit csinál.

Tisztelettel.



Igen,én diák írtam ezt

Az igazgató +tanárnő +szülő megbeszelesen magaviseleti jegy lehuzassal, illetve felfuggesztesrol beszélnek.

Tényleg nekik van igazuk es olyan súlyos bűn ez?

Az üzenetet 4-5 részletben tudtam elkuldeni, az MMS miatt



#iskola #felfüggesztés #kihágás #rendszabalyzat #tönkre ment életek
2020. febr. 14. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint te írtad a szülőd nevében?? Ez a te sérelmed. Nem derül ki, hogy a tanár hibázott-e. Ha nem, és más szerint nem igazságtalan, akkor nagy hülyeség volt megírni. És óriási hiba azzal érvelni és folyamatosan kiemelni, hogy az ő tantárgya nem fontos.
2020. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Más diák szerint is igazságtalan persze, órákon folyamatosan inkompetensnek, meg tehetsegtelennek nevez minket, azzal is megfenyegetett már hogy keresztbe lenyel.

Illetve az osztályzatot úgy adta, hogy nem is tudtuk miért kapjuk csak utólag

Más szóval egy vadparaszt a tanárnő, csak mivel nagy múlttal rendelkezik az iskolában nem mernek fellepni ellene az iskolában

2020. febr. 14. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, az elsődleges gond az, hogy a szülő nevében írtad. Ezt semmiképp sem lett volna szabad.

Amúgy a levél csak "sírás", bármiféle bizonyítható, objektív utalás nélkül.

Igaz, hogy hiba volt arra hivatkozni, hogy a tárgya nem fontos. Az a rész meg azzal, hogy "ketszamjegyes nagyságú időket tanult", teljesen értelmetlen. Ez azt jelenti, hogy tanultál 10 percet, és arra vagy olyan büszke, vagy mi? Ha meg a szülő nevében írsz, mit jelent az, hogy "(a gyerekem) nem ezt érdemli... És úgy gondolom én sem". A jegynek a szülőhöz semmi köze.

Az meg, hogy mindezt 4-5 részben írtad, a hab a tortán, abszolút stílustalan.

2020. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is gáz, ha te más nevében írtál neki.
2020. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És miért mms-ben ment??? Tök zavaros az egész.
2020. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"amely nem kellene az legyen matematika informatika osztályban."


Miért nem is? Honnan veszed, hogy csak matekot es infót kéne tanulnod?


"ketszamjegyes nagyságú időket tanult "

Szóval 11 percet is raaldoztal? Vagy 20-at?


Semmi konkrét nincs a levélben és a tanár le fogja venni, hogy ezt nem felnőtt írta.


"szerves része lett a tanulási programjanak a biologia is"


Lol 😅😅😅

2020. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Diák vagy, semmi jogod bírálni a tanárod.

Az, hogy anyád/apád nevében írogatsz..

Instant kicsapás kijárna neked.

2020. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Es a tanárnak aki folyamatosan serteget minket, rontja az onbizalmunk, eroszakkal teremt rendet, annak mi járna? Szeretnék egy olyan véleményt is ami egy kicsit is reális es tisztában vam a dolgokkal.

A fo problema az volt hogy fenyegetesnek vette pedig egyáltalán nem az.... Na meg a ketszanjegy nagyságú idő pedig órára értettem.... Ismernetek a tanárt nem ez lenne a véleményetek.... Mellesleg ez Romániában volt

2020. febr. 15. 12:31
 9/12 A kérdező kommentje:
De talán ezért is taszított örökké Magyarország és Románia... Rengeteg rosszindulatú ember
2020. febr. 15. 12:39
 10/12 anonim ***** válasza:

"eroszakkal teremt rendet,"


mert olyan szemtelenek már a kamaszok, hogy xarnak a tanár fejére.

2020. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!