Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Körülbelül 70 tételt meg...

Körülbelül 70 tételt meg lehet tanulni 5 nap alatt?

Figyelt kérdés

2020. febr. 23. 18:02
 1/10 A kérdező kommentje:
1 tétel vagy 2,5 perc tehát 12-15 mondat.
2020. febr. 23. 18:08
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, mekkora az anyag és milyen a memóriád. Annak idején 200 tételre volt 5 napom, a jogon. Oszt mennie kellett, mert volt mellett ezer mésik vizsga is. Hasalj neki, oszd be a napodat, és csináld!
2020. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Egy tétel 15 mondat? Ember, azt két nap alatt betéve meg lehet tanulni!
2020. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Jó, ebből mi a 42%? Az, hogy tanulnod kéne?
2020. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem,nem én pontoztam le,mind kettőre azt válaszoltam ,hogy szerintem hasznos és köszönöm és adtatok nekem reményt,nemtudom miért lettek így lepontozva.
2020. febr. 23. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
14 tétel, ha legrosszabb esetben fel óránként tanulsz egyet, az 7 ora naponta. Siman vihető, egyetemen van hogy 50 tételt kell naponta megtanulni vizsgaidoszakban es nem allhatsz le utana pihenni mert jon a kovi. Sajnos az élet nem mindig fair
2020. febr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Többet is.
2020. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is 70 körüli tételt tanulok szóbelire, és eddig jól állok. Egyáltalán nem vészes, ha igazán van akaratod és kitartásod.
2020. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
47%
..sztem nem ha nem vagy maniakus ..mert ezek a gyors keszulesek..kesobb kiszorodnak mikor alkalmazni kellene..erettsegin 5 tantargyra kellett keszulnom de a lampalaz es a drukk miatt egyik masik tantargybol alig tudtam nehany mondatot peldat vagy rajzot a rajzosakra alltam ra jobban es puskakat gyartotttam.es tetel kerdesekre sajat magamnak ellenoriztem.mit tudnek irni vagy mondani. a nyaram veget raaldoztam es evkozben is keszultek mar tetelek igy az elmelet nagy nehezen de eredmenyes lett...de nem lettem jo szakember es gyari munkakra hangoolodtam ra...40 evesen mar banom hogy link voltam folyamatosan keszulni ...kerdezni es gondolkozni tajekozodni....mert a papir tudas nelkul nem sokat er
2020. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 5 tételt se tudnék megtanulni egy nap alatt, de az legyen az én bajom :D


Ettől függetlenül neked miért ne menne? Simán, csak vágj bele.

2020. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!