Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy utolsó szerencsétlenség...

Blacmoneyhu kérdése:

Egy utolsó szerencsétlenség vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenben elbukom, amit elkezdek sosem fejezem be mert mindig feladom, a központit és elrontottam, a szobeli is kellemetlen volt...nem tusom mi van velem, mert amugy jó tanuló vagyok de akarmirol szo van egyből elbukok.. vannak meg hozzam hasonlo emberek?
2020. febr. 24. 16:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Valaszokat elore koszonom 😀🙄
2020. febr. 24. 17:20
 2/6 anonim válasza:
Ez hogy jó tanuló ez egy érdekes fogalom mert mindenkinek mást jelent, viccet félretéve próbálj lazítani ez valószínűleg a stressz hatása. Én úgy szoktam hogy reggel korán kelek és mindenre van szépen lassan időm nem iktatok be a napomba hirtelen dolgokat hanem előre megtervezem és akkor mindent a saját tempómba tudok csinálni
2020. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van az se mind1 milyen iskolában vagy jó tanuló
2020. febr. 24. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Még sehol nem tartassz. Nem tudom min sírsz....
2020. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem vagyok egy síros gyerek ezen is lepődtek meg anyámék is hogy sose voltam ilyen
2020. febr. 24. 18:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert önbizalmam az sose volt
2020. febr. 24. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!