Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire egy...

Hogy lehet valaki ennyire egy lusta, semmirekellő szerencsétlenség?

Figyelt kérdés

természetesen rólam van szó. itt a vizsgaidőszak és komplett napokat cseszek el kb 1 óra tanulással összesen PEDIG NAGYON NEM KÉNE. ha éjjel nappal tanulnék se lenne elég, de nem most is itt irogatok ilyen szar kérdéseket. facebookozok, sorozatokat nézek anyukámmal beszélgetek, bámulom a falat csak ne kelljen tanulni :((

Ti hogy veszitek rá magatok ha nincs kedvetek?

nekem az egyetlen ami eddig kicsit bevált, h eldöntöm h egy óráig tanulni fogok ha megszakadok is, és akkor 1 óra múlva milyen boldog leszek hogy már egy órát tanultam :D de ezen kívül valami segítő gondolat?? előző vizsgaidőszakba egyik vizsga előtti éjjel úgy tudtam végig tanulni, hogy ez az éjszaka már mindenképp szar lesz, ha tanulok ha nem, de mennyivel jobb lesz utána ha átmentem. de holnap még nem vizsgázok, szóval ez se jó, de nagyon kéna tanulni :((


2015. máj. 27. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én deaktiváltam magam facebookról. Mindent kinyomtattam, hogy véletlenül se kelljen a gépet bekapcsolnom. Megpróbálok naponta több órát csak a tanulásra fordítani, teljes koncentráció kell, különben nem ér semmit, hogy olvasok 2 mondatot aztán gyorsan előkapom a telefont mert vmit meg kell néznem. Egyszerre csak 2 tárgyra tanulj maximum mert így a leghatékonyabb, és próbáld meg beosztani az idődet, hogy minden nap tanulsz. Minden vizsga előtt legyen egy nap amikor már csak ismételned kell, addig próbálj meg mindent megtanulni. Kell a kikapcsolódás is, de ezt próbáld a tanulás után időzíteni. Éjszaka pedig aludni kell :D

Ha nincs most semmi dolgod, nem dolgozol, akkor egy egész nap áll a rendelkezésedre. Sok sikert!

2015. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!