Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hagyjam vagy...

Szerintetek hagyjam vagy mondjam el?

Figyelt kérdés
Szval az van h írtunk fizikából dogát és 1es lett mert nem mondták ,hogy írunk és a dogára nem írtam nevet ezért nem tudják ,h az az enyém ,és amikor kiosztották nem mentem be,ezért lehetetlen is,hogy megtudják.DE itt a kérdés,hogy mondjam azt enyém és beírja,vagy ne mondjam és akkor lehet elfelejti ,és ha meg nem akkor besz0ptam.Eddig úgy volt h lehet javítani de az egész osztálynak jó az 1es és ezért nem javítottunk.Pls segítsetek😅 plusz még annyi h azért nem akarok 1est mert anyám kettétör 😂

2020. febr. 28. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mondhatod el senkinek, mond el akkor mindenkinek.
2020. febr. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egész osztálynak jó a jegy, amit kapott és csak neked nem, de a tiéden nincs név, akkor ne nézd már ennyire hülyének a tanárt, hogy nem jön rá, hogy kié a dolgozat!
2020. febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában már az írásodról is rájön a legtöbb tanár hogy az a tiéd. Főleg ha csak te nem írtál rá nevet akkor még "nyomozni" sem kell. Borítékolhatod hogy be lesz írva a jegy.
2020. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tanár új és nem tudja kié a doga, meg sokan hiányoztak akkor, ezért kérdeztem
2020. febr. 29. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!