Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátom sohasem keres...

Egy barátom sohasem keres magától, mondjam meg, hogy zavar vagy hagyjam békén?

Figyelt kérdés
2019. jún. 21. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a barátod!
2019. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is vagyok így, csak a másik oldalról. Mindog akkor kellek neki, mikor akar valamit. Ha én szeretnék egy szí ességet, vagy valami programlt, tuti lemondja. Már évek óta meg alarom szakítani vele a kapcsolatot, de mindog ír... Fóleg miket mond a hátam mögött.


Aműgx mostanában én csak 3-4 naponta nézek rá a Facebookra, ezért nem írok vissza mindenki ek azonnal.

2019. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne hozd fel ... mert lehet azért nem keres annyit, mert őt sokan keresik így igazán senkit sem keres, csak reagál ha ír valaki neki.


Egy ilyen ember nagyon idegesítőnek tartja, ha valaki elkezdni nyaggatni, hogy mért nem ír neki.


Szóval ha felhozod neki ezt, akkor valószínűleg kicsit elásod magad a szemében és nem lesznek ugyan olyanok a beszélgetések...

2019. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki nem keres, annak nem hiányzol, ergo nem igazi barát.
2019. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

2-es vagyok! Ja és az illető olyanokkal szórakozott, hpgynmindenkinek aztbterjesztette szűz vagyo, kmeg hazudozotz rólam, utána meg a szemem előtt lek...rvázott másoknak. Meg elmennek melletted a testvére osztálytársai és mindegyik mondja neked, hogy k...va, meg r...banc,na vajon miért.


Ő meg azon van megsértődve, hogy nem írok vissza 2 napig... Van nagyobb bajom...

2019. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kettes itt nem erről van szó. A kérdező azt kérdezte, hogy van egy baratja, aki magatol nem keresi. Lehet nem igazi barát, de

Lehet hogy ő ilyen. Nekem vam gyerekkori barátom, aki szinten nagyon ritkan keres engem magatol, de amikor eddig az eletemben barmikor igazan szüksegem volt ra, akkor azonnal mellettem volt. Tehat ez alapjan ne ítélkezz, hogy nem keres. Lehet csak ilyen tipus. Lehet senkit nem hivogat magatol.

2019. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!