Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát v iskolát...

Milyen szakmát v iskolát ajánlotok?

Figyelt kérdés

7.es vagyok és eljépzelésem nincs higy mi akarok lenni.

4.40es átlagom volt félévkor de ez év végére még javul. Felnőttként jól akarok keresni és nem feltétlen akarok gimis lenni. Na mit gondoltok?


2020. márc. 7. 13:46
 1/1 anonim válasza:

Attól függ, hogy mit szeretsz. Én pl. szoftverfejlesztő szeretnék lenni, onnan tovább etikus hackernek terveznék felcsapni.

Én nagyon szeretem az informatikát, eléggé nagy jártasságom van benne, ezért megkönnyíti a dolgomat majd középiskolában a jelenlegi tudásom (Linux alapismeretek, az internet működése, handshake - ek, hashek dekódolása, penetration testing, stb).


Próbálj ki dolgokat, hogy mikkel birkóznál meg, mi az, ami számodra is tetszik. Ha van jártasságod a pénzügyekben, akkor még egy sikeres vállalkozást is tudsz indítani egy piti munkából, amivel nagyot tudsz kaszálni, vagy pedig spórolsz pénzt és tőzsdézni kezdesz a kriptopénzekkel (az most nagyon bejön és 5 év múlva is nagy valószínűséggel is az lesz a "virtuális arany").

2020. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!