Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemekre vonatkozó...

Az egyetemekre vonatkozó kormányrendelet a koronavírus miatt biztosan érvényes és elkönyvelhetem, hogy holnaptól távoktatás folyik vagy amíg egyetemtől sem kapunk információt, addig menni kell?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Oké.


Mi egyetemünk rektora éppen most adta ki azt, hogy ettől a perctől zárás..., mert 3 tól már érvényben van. Úgy látszik, Te nem jársz egyetemre.

2020. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"A veszélyhelyzettel kapcsolatos rendkívüli intézkedésekről majd külön kormányrendeletek rendelkeznek. A veszélyhelyzet fennállásának szükségességét folyamatosan felülvizsgálja a kormány, amely az állampolgárok együttműködését kéri a különleges jogrenddel járó intézkedések végrehajtásában."


Az a rendelet, amiben az intézkedések vannak még nem jött ki, így amíg a te egyetemed rektora/kacellár nem ír hivatalosan, addig nem biztos semmi. A legtöbb helyen pedig a rendelet kiadása után fognak írni. Mi sem tudjuk kell-e tartanunk órát.

2020. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

6# Nem gondoltam, hogy te találtad ki, csak kíváncsi voltam honnan veszed az információt, mert én mást hallottam.


10# Nem értem a támadást.


https://www.youtube.com/watch?v=XtaEeqhUZ5w


Időkód:

29:55


-“Az egyetemek bezárása mikortól várható?”


-“Ha sikerül, akkor holnaptól, legkésőbb hétfőtől”


Én innen vettem. Lehet féreértettem az "érvényes" részt, hogy a gyakorlatban mikortól tartják be.

2020. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!