Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na mit szóltok hogy 1 nap...

Na mit szóltok hogy 1 nap alatt a „semmiképp nem zárjuk be a sulikat“ állapotból eljutottunk a „fidesz is támogatja a bezárást „ állapotig?

Figyelt kérdés

OV maga mondta Kossuth Rádióban csütörtök reggel: Semmiképp se zárjuk be sulikat. Nem indokolt.


Ma este:

A Fidesz is az iskolák bezárását javasolja a kormánynak – percről percre a járványról


[link]



Na?


Hétfőtől sulizár.


2020. márc. 13. 20:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
# 20 Én ezt pont leszarom, mert se nem vagyok gyerek, se gyerekem nincsen, de ahogy egy régi-régi indián közmondás mondja: Ha meg kell _aszódni, akkor meg kell _aszódni! Ha kötelező lesz nyáron bemenni, akkor be fognak menni. Ha a komplett tanévet kell megismételni, akkor meg lesz ismételve. Egyébként pedig, az iskolába járás van "megtiltva", nem a tanulás. O.V. említett valami digitális tanítást, nem tudom hogy lesz az kivitelezve(nem is érdekel), de az is több, mint a semmi.
2020. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!