Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az OKTV eredményeket mikor...

Az OKTV eredményeket mikor teszik közzé és mikortól lesznek elérhetőek a honlapjukon?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A tavalyi és idei eddigi "gyorsaságuk" alapján még egy ideig nem
2020. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne :)

Szinte óránként nézem a honlapot, de semmit nem tettek még ki.

Bízzunk benne.

Melyik tantárgy miatt izgulsz kedves kérdező? :))

2020. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írtál alá papírt, hogy kitehetik az adataidat: hogy közzétehetik a nevedet, évfolyamodat, iskoládat és eredményedet? Ha nem, akkor ne is várd szerintem: tavaly nekünk is alá kellett írni ilyen papírokat: külön minden tanárnak is, mindenkinek, akit feltüntettél felkészítő tanárként.

Úgyhogy inkább én arra számítanék a helyedben, hogy az iskoládtól kapsz valami értesítést, nekik szólnak először (adaforon). Nekünk tavaly szerintem volt talán nyár is, mire feltették, ne nézegesd naponta; hetente, kéthetente is elég szerintem :D.

Üdv

2020. ápr. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már megvannak az eredmények az iskoláknál. Tegnap írt a tanárom, hogy a matek jött meg utoljára :D
2020. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én föciből várom az eredményeket, de sajnos még nincs semmi (az iskola szerint). Egyébként én írtam alá papírt, szóval elvileg azzal nem lesz probléma. Köszönöm az ediggi válaszokat.
2020. ápr. 11. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az eredményt elsősorban az iskoládtól várd, ne a honlapon, oda utólag kerül fel, bőven a díjátadó után.
2020. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!