Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villányi Attila ezen két...

Fizikakedvelő kérdése:

Villányi Attila ezen két könyve közül melyiket érdemesebb használni?

Figyelt kérdés

Létezik két Villányi Attila alkotta tankönyv. Az egyik az ún. Kémia Összefoglaló Középiskolásoknak a másik a Kémia a kétszintű érettségire című kötet. Mi a különbség a kettő között,melyiket érdemesebb használni? Más-e a kettő ismeretanyaga?


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. márc. 24. 23:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10:Tehát jobban el van húzva,de az elméleti tananyag ugyanaz. Szimplán azért kérdezem,mert nekem megvan az Összefoglaló. Kíváncsi voltam,hogy érdemes-e a kétszintűt megvenni.
2020. márc. 26. 14:21
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

A sárga négyjegyű függvénytáblázat megvan neked, kérdező? Az is nagyon hasznos érettségin ;)

#1

2020. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Válasz #11-re, ha mindent értesz belőle, akkor nem érdemes megvenned. Nekem azért ajánlotta a tanárom a kétszínű megvetelet, mert kicsit "konnyebb".
2020. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem sárga,de függvénytábla:D


A kétszintűn még gondolkodom. Párszor forgattam az összefoglalót,valóban elég tömör.Ugyanakkor logikusak a levezetései.

2020. márc. 26. 15:28
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

#14 nem mindegy. A sárgában van elmélet is a kémiához. Alap dolgok (pl. rácstípusok), de nem jössz zavarba a vizsgastressz miatt.


[link]

2020. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15:Nagyon szépen köszönöm. Akkor lehet érdemes beszerezni.
2020. márc. 26. 15:48
 17/18 anonim ***** válasza:
Írtál már kémia emeltet próbaképp? Elvileg 10. végéig a nagyja lemegy, szóval ideje megpróbálnod, ha még nem tetted. Pláne, ha (csak) "érdeklődsz"...
2020. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#17:Nézegettem őket. S igazad van,meglehetősen nagy része már ismert kell,hogy legyen. Az érdeklődést azért mondtam,mert elsődlegesen az hajt.
2020. márc. 26. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!