Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért megy egyetemre az aki a...

Miért megy egyetemre az aki a 2-es megelégzik?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudtam,hogy egyetemen azt tanulják amit szeretnek és mindenki 5 tanuló. De ma olvastam olyat,hogy a kettesel is megelégszenek. Ez élég szomorú már általánosba is.


Még nem vagyok egyetemista, nem sokat tudok az egyetemi oktatásról, szóval ha valaki felvilágosítana azt megköszöném.😌


16/l


2020. márc. 26. 21:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%
Az érdemjegy nem tükrözi a valódi tudást.
2020. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Amikor én jártam egyetemre a prof azt mondta a Jóisten tudja ötösre Ő négyesre a tanársegéd hármasra a diák ...? Az egyetemen nincs akkora különbség a kettes meg az ötös közt mint gimiben ! A kettesért kell a legjobban megszenvedni !!
2020. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
És akkor nincs különbség egy 2-es diplomás és egy 5-ös diplomás között?!
2020. márc. 27. 09:12
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem azt mondom, hogy abszolult nincs különbség! Gyenge egyetemeken nagyobb különbség a kettes meg az ötös közt De egy nehéz egyetem Pl BME nincs olyan nagy különbség ! Nyílván nem lehet ezt így kisarkítani nem a kettesre hajt senki ez nem ugy van hogy minden jegye kettes csak átlagba gyengébb ! Majd ha ott leszel megtapasztalod !!
2020. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen annak örülsz majd, hogy van lyuk a valagadon és az szelel.


Na jó, nem azért.

Teljesen másképp kell tanulni az egyetemen, mint középiskolában. Másképp, és többet.


Ezért örülnek a hallgatók már a kettesnek is.

2020. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem az egyetem kemény, hanem bizonyos egyetemi szakok. Ugyanúgy, minthogy vannak tantárgyaid, amivel sokat kell otthon foglalkozni, míg olyan is akad, ahol jószerivel elegendő jelen lenni. Ugyanilyen különbségek lehetnek egyes egyetemi szakoknál is. Valami nem sokkal több egy nappali melegedőnél, míg másnál rendszeres (mindennapos, vizsgaidőszakban reggeltől estig) tanulás mellett is vért izzad az ember 1-1 vizsgán.
2020. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!