Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a távoktatás alatt kiderüln...

Ha a távoktatás alatt kiderülne, hogy én is elkaptam a koronát és kórházba kerülök, akkor bukom a félévemet?

Figyelt kérdés
A kérdés ELMÉLETI!!! Remélem nem fordul velem elő ilyen, és mással sem, de mégis elgondolkodtam azon,, mi lenne, ha elkapnám én is a koronát és így nem tudnék résztvenni a katalógusos órákon (ami nyílván valamilyen internetes felületen van). Ugyanúgy hiányzó lennék a tanároknál vagy be kéne mutatnom nekik valami papírt, hogy már pedig én is az lettem ezért nem voltam jelen/nem küldtem el a dolgokat.

2020. ápr. 2. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Mennyi időt tölt az ember kórházban? Max 2 hét (ugyanis ha le is betegszik annyira, hogy odakerül, legfeljebb ennyi ideig tartanak a tűnetek), utána otthon is lehet karanténba lenni.

Meg amúgy is, azt mondták, hogy az enyhébb tűnetekkel rendelkezőket nem küldik kórházba. Súlyosabb esetben meg valószínűleg nem ez lenne ami leginkább érdekelne :P


Egyébként azt se tartom kizártnak, hogy laptopot/fülhallgatót ne lehetne bevinni és onnan bejelentkezni.


Szóval mindössze ettől nem bukod, max 1-2 óráról lemaradsz legrosszabb esetben is (a hiányzás pedig sok esetben max 3 alkalom)

2020. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem biztos,hogy két hét. Elég lassan gyógyulnak az emberek. Vilag szinten az összes fertőzött kb. 20%a gyogyult eddig. Van aki simán beteg akar hónapokig.
2020. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
5-6 hét lehet a gyógyulás, utána még 8 napig üríted a kórokozókat. Ekkor hazaengednek karanténba. Szerencsére vihetsz magaddal informatikai eszközöket, amikkel rácsatlakozhatsz az egyetemre. De ha nagyon rosszul lennél, akkor a legkisebb bajod az lenne, hogy elveszted a félévet.
2020. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban "5-6 hét +8nap" lenne a gyógyulás, akkor vajon mi magyarázza azt a 42 már meggyógyultat úgy, hogy kb 4 hete van csak a vírus az országban?!
2020. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy egy részük már beteg volt. Én 2-8 hét gyógyulási időt olvastam nemzetközi oldalon. Tehát elég tág interallum. De a 2 hét inkább az alja
2020. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!