Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki leírjá nekem. Hát...

Valaki leírjá nekem. Hát konkrétán ezt az egész jogsiszerzési folyamatot?

Figyelt kérdés
Na szóval még elég fiatal vagyok de érdekel a téma. Ezeket mindenképpen tudni akarom: Átlagosan mennyibe kerülne egy ilyen tanfolyam vagy mi? Debrecen környékén tud valaki valaki mondani véleményt különböző autósiskolákról?Miket kell letenni, melyik mennyire nehéz illetve hogyan is megy pontosan pl egy forgalomban vezetés gyakorlás? Az oktatól gyakran bunkók?

2020. ápr. 2. 22:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és bocsánat hogy ilyen összeszedetlen vagyok, nem értek ezekhez a dolgokhoz amúgy se.
2020. ápr. 2. 22:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most a virus miatt csak a Kresz vizsgáig jutottam el(még nem vezettem semmit).

Neten csináltam a tananyag tanulását.

Ha e-learningen vagy akkor is be kell menned az autóssuliba hogy aktiválják neked. Nekem már aznap kellett fizetnem ahogy bementem. Nekem kedvezményesen 135.000 , diák kedvezménnyel az egész vizsgás, emellett fizetnem kellett 4600at kressz vizsgára, és EÜ-re kell 20.000ret fizetnem. De diákként 140.000től kerülhet kb 200.000 Ft-ig. (autós sulitól függ).

Ga online csinálod a kresszt es befekezted szolni kell az autos sulinak kernek kresszre idopontot. Elnesz vizsgazni, ha megvan a vizsga, vissza mesz a suliba, ahol elintezik ki lesz az oktatod majd, mit, mennyit mikor kell fizetned.

Majd általában neked kell felhivnod a kiválasztott oktatód és vele megbeszélni, hogy mindkettőnknek mikor lesz jó a vezetés. Én nem hallottam még rossz oktatóról, csak arról ha nő vagy akkor remenykedj h nem noi oktatot kapsz(no novel nem jon ki jol hosszu tavon, hacsak nem turod el h ugatni fog).

Amint megvagy vezetéssel az oktatód kér időpontot forgalmi vizsgára, azért most nem tudom mennyit kell fizetni. Kihuzod, hogy merre kell vezetned, milyen parkolást csinálj. Ha átmész a vizsgán kapsz egypapirt vissza mesz az autos susiba, mesz az okmany hivatalba, es kiallijak a jogsid. Ket heten bellul meg van a jogositvanyod.

Ja es vezetesnel kell plusz ora, amit szintén az autos suli hataroz meg(2500tol lehet egeszen 5000 Ft-ig)

2020. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez hasznos volt. Fiú vagyok. Még annyit hogy akkor valaki tud egy jó autósiskolát Debrecenben?
2020. ápr. 3. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Én eddig baráti társaságban csak bunkó oktatókról hallottam, akik szerettek ordítani. A saját tapasztalatom is ez. Nekem az egészségügyi vizsga és a kresz már nem tudom mennyi volt, de a googleba ha beírod ki fogja adni. Csak a vezetésért konkretan több mint 200 ezret pengettem ki. Persze sokkal több órát vettem mint ami kötelező, és 2x buktam is. De te sem biztos hogy a kötelező 30 órával elsőre átmész.
2020. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kérdésed az hülyeség. Gondolom te soha senkivel nem voltál bunkó... Egy oktató akkor kiabál ha hülye vagy. Ha 101x el mond valamit de te nem érted meg.. Hogy mennyibe kerül? Rajtad múlik. Ha 5 éve vezetsz folyamatosan akkor 30 óra elég, ha meg megbuksz vehetsz pót órát. Ha nem tudsz normálisan közlekedni kocsival akkor 40 óra felett kell mert 30 kevés neki nagyon. 300000ft-t tegyél félre abból hátha ki jön. Ha meg buktatós kedvébe van a vizsgabiztos, akkor tuti meg buksz.
2020. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!