Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan javítsak a suliban 1...

Hogyan javítsak a suliban 1 egész átlagot?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon szégyenlem a jegyeimet, mert a 7-es évem nagyon szarul kezdődött, és félek hogy év végén is szar lesz. Most az igazgató azt mondta lemorzsolódás veszélyével vagyok fenyegetve, és berak tanszobára/napközibe. De oda olyan gyerekek járnak, akikkel nem szívesen vagyok egy légkörbe. Na mjndegy, azt mondta 1 hetem van javítani bármit is, ami amúgy nudli mivel semmiből nem írtunk. Bioszból tanultam és tudtam az anyagot, de azt fogadta el ha más mondta amit én mondtam neki... Segítsetek kérlek mert én próbálkozok de nem megy. Egyébként most azért nem alszok mert tanulok... -.-

2020. febr. 12. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérd meg a tanárokat, hogy szóvan felelhess a jobb átlagért, mert az igazgató 1hetet adott javítani. Készülj az előző órán tanultakból.
2020. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezz sokat tanórán, mert azért is járhat akár jó jegy. Persze ehhez az kell, hogy odafigyelj, tudd az anyagot, esetleg előrelapozz otthon a könyvben, hogy az aktuális órán brillírozni tudj.
2020. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!