Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sulisok! Ti hogy élitek meg,...

Sulisok! Ti hogy élitek meg, hogy nincs suli?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 21:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogyan telnek napjaitok?
2020. ápr. 5. 21:28
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Jól be tudom osztani az időmet, de borzasztóan rossz, hogy az utolsó végzős év ennek a felét soha nem fogják tudni visszaadni se a ballagásomat és izgulok az érettségi lefolyása miatt is. Különben jó, hogy többet tudok az itthoni dolgokkal foglalkozni.
2020. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Imádom.


Magam osztom be az időm, van időm eljárni futni, sütni, olvasni.


Végzős vagyok, az érettségi nem érdekel, készülök rá, de minden esetben jól fog sikerülni, hdegvérű vagyok, nem izgulom túl, 4 évig rendesen, lelkesen tanultam.


Annak csak örülök, hogy elmarad a ballagás, felesleges jó pofizás a rokonoknak.


Sajnos az OKTV döntő elmaradt, de legalább a pluszpontot így is megkapom.


Összességében jobb lett volna, ha az egész év így telik el.

2020. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
majdnem pont azt írnám le, mint a 3-as.
2020. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Megy a digitális pacsi 4-es :D
2020. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En ugy elem meg, mintha szunet lenne, ami nem egy nyero paros, mivel iden erettsegizem. Motivaciom nulla, le vagyunk maradva mindenbol es a tanarok sincsenek annyira a helyzet magaslatan. Szoval minden szuper!
2020. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 6. 01:50
 8/10 anonim ***** válasza:

hát nekem elég sz-rul jött... másfél éve költöztünk haza külföldről, idén érettségigezem én is, ha rendesen lett volna suli, szerintem be tudtam volna pótolni a sok lemaradást, így eléggé izgulok az érettségi miat... nagyon remélem, hogy elhalasztják.

nagyon szipi szupi olvasni, hogy egyesek dejó, hogy végigtanulták a 4 évet, és most galoppozva várják az érettségit... hát én is végigtanultam az elmúlt 2 évet, de teljesen másra készültem, kevés időt fordítottam az itthoni tananyagra, így elég sokat kell pótolnom (főleg magyarból és töriből).

szóval ha bárkinek van valami jó tippje, szívesen fogadom :D

2020. ápr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*mármint a visszaköltözésünk előtti 1,5-2 évet tanultam végig én is
2020. ápr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A tippünk, hogy tanulj szorgalmasan!
2020. ápr. 6. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!