Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy élitek meg a viszonzat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy élitek meg a viszonzatlan szerelmet? Többi lent.14L

Figyelt kérdés
Már másfél éve van egy srác akibe beleestem, de ő semmi érdeklődést nem nyújtott felém szóval, most lemondani szeretnék róla de nem tudok sehogy..tudtok tanácsot adni?

2018. jan. 8. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Hat fiu letemre lehet hogy nem a legjobb tanacsokat adom... De azert igyekszem

Hat ehez ido kell... Muszaj lesz nem ra gondolni... Probalj sajat magaddal torodni tobbet... Uzd a hobbidat jobban.. Probalj jobban tanulni... Csinalj a barataiddal programokat vagy a csaladdal... Kosd le a figyelmedet... Illetve szerintem addig ne kozelits mas fiu fele amig ot el nem felejtetted teljesen.. Erosnek kell lenni es hinni abban hogy jo egy masik ember

Remelem tudtam segiteni (bocsi hogy nem irtam ekezeteket)

16F

2018. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1.5 év kellett hogy észrevedd h nem kellesz neki? 14 éves vagy ne úgy add elő mintha 20 év házasságnak lenne vége, főleg ha össze se jöttetek. Ne foglalkozz vele ezután, lehet szar érzés de ez van, majd lesz más srác akivel ha összejösz elfelejted az előzőt
2018. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
14?????? 1,5 éve???????? 12,5 évesen?????? Mi folyik itt Gyöngyösön???! Nem akarok lekezelő lenni, de te még nem tudod, hogy mi a szerelem. A felnőttek mindig mondják erre-arra, hogy majd rájössz. De tényleg általában így van. Most nem könnyű és nehezen hiszed, hogy majd elmúlik, de gyorsabban így lesz mint hinnéd. Majd ha felnőttként mondod esetleg már másra, hogy így érzel, akkor az már sokkal keményebb lesz. Nincs olyan, hogy sok szerelme van az embernek életében. Igazán szerelmes nem sok ember lesz, de ha igen, akkor abból nincs kiút, meg felejtés. Szóval olyat ne is akarj!:D Most még gyorsan változol, az érdeklődéseid is. Pillanatok alatt le fog kötni más valami, vagy esetleg valaki. Az esetek zömében igaz a mondás, hogy az idő mindent megold, bár sajnos nem minden esetben
2018. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Kedves #3-as, nem hallottál még a gyerek szerelemről? Azta, fura hogy lehetnek 14 évesen érzelmeid, nem? Igenis szar tiniként is, gyerekként is, amikor kezded ezeket felfedezni, érdeklődést mutatni a másik nem iránt, és újként megélni ezt az egészet, szar lehet hogy semmi érdeklődést nem mutat feléd a másik fél. Ne úgy meséld mitha neked gyerekként soha ne tetszett volna senkit.

21/F

2018. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm #1-es..és kedves 2#-es én nekem nem kellett másfél év hogy rájöjjek, hogy nem kellek neki. Szimplan én tettem azért, hogy legyen valami, és vártam, hogy ő veszi a jeleket vagy nem.. És ezzel ment el az a pár hónap.. És mostmár szeretnék tul lenni rajta mert latom, hogy ez nem működik. #1 csak az a gond, hogy nagyjabol minden suli napon látom, akkor messengeren mindig kijelzi hohy fent van, tehát nagyon nehéz elkerülni öt.. 😕 és amúgy kitűnő tanuló vagyok, tehát a tanulas sem veszi el túlzottan a figyelmem.. És annyi mindent csinálok egesz nap, de megis az eszembe jut.
2018. jan. 8. 16:50
 6/10 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Haat sajnos ezzel nem tudsz mit csinalni... Akkor viszont a sajat erodbol kell elfelejtened ot... Tisztazd le magadban hogy igen is el akarod ot felejteni es keszen allsz hogy jojjon valaki mas..

A tobbiek valaszaval meg nem kell torodnod... En is voltam szerelmes fiatalabb koromban is... Ezt minden ember megtapasztalja fiatalon... Van ez a tipikus fiatal diakszerelem es ezt mindenki megeli... Szoval nyugi nem vagy fiatal semmihez es nem lehetsz tudatlan a szerelem erzese teren😉

2018. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2018. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4#-es, dehogy nem volt. De pont azért mondtam, hogy az nem ugyan az mint amikor kisbolygóként csapódik rád az érzés, hogy nem is tudtad, hogy el voltál eddig veszve és nem is volt értelme semminek és most hirtelen minden értelmet nyert. Hogy ezzel a nővel akarod leélni az életed és ténylegesen megszűnik minden más nő. Csak kivágott képeknek látod őket, hogy ténylegesen nincs más gondolatod, mert akármit teszel közben egyszerre rá is gondolsz, ami kicsit meg is nehezíti a dolgokat, de ugyan akkor erősebb és elszántabb is leszel. Aztán mikor ezt elveszíted, akkor ugyan ilyen erővel kiszakad az egész lényed. Mert már semminek nem lesz értelme. Akármennyire is lenne okod, hogy utáld, de képtelen vagy rá és csak azon szenvedsz, hogy mikor látod hogy rossz neki, de te nem tudsz ellene mit tenni. Mert nem vágyik arra, hogy te enyhíts rajta. Igen is a gyerekszerelem nem ilyen és kevésbé fájdalmas és akaratlanul is tovább lépnek rajta az emberek. Viszont amiről én beszélek azon nem lehet, mert már a kiforrott önmagadon kéne továbblépned, ami lehetetlen
2018. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ugyanígy vagyok vele,mint te úgyhogy meg tudlak érteni. Én is jó ideje keresem rá a megoldást de nincs. Várnunk kell. Reméjük még 1-2 év és emúlik.

14/L

2018. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 (utolsó) én abban remenykedem, hogy jön majd másik...de ha nem akkor nem. Akkor csak várunk a csodara, hogy kalapáccsal kiverjek a fejünkből😂😶
2018. jan. 9. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!