Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogy élitek meg ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy élitek meg ha tetszik nektek valaki?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedtek azzal a lánnyal, aki tetszik és azzal, akibe esetleg kezdtek szerelmesek lenni? Ti sokat gondoltok arra a személyre? Hogy viselkedtek a közelében? Hogy mutatkozik meg, ha zavarban vagytok? Van, hogy azt tettetitek hogy elvagytok a barátaitokkal, de közben őt figyelitek? Esetleg olyan, hogy titkoljátok, mit éreztek? Ha így van, van hogy "nem sikerül"? Mi miatt buktok le? Nagyon fontos lenne hogy valaki válaszoljon ezekre az alkérdésekre is. "Cserébe" ha ő kérdez a "lányokról" hogy ők hogy viselkednek, szívesen válaszolok. 16/l és f.

2018. máj. 31. 14:55
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát èn azzal a lánnyal aki tetszik azzal nem tudok úgy beszèlgetni mint egy haverral. Álltalába zavarba vagyok. Igen sokat tudok gondolni rá. Igen, őt azoktam nèzni. Nincs bátorságom elmondani neki hogy tetszik. Nem tudom hogy le esik e neki hogy tetszik ezekből a jelzèsekből.
2018. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Óh ez aranyos :) van hogy kerülöd vagy nem nézel rá, vagy titokban teszed? :3
2018. máj. 31. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem éred be ennyivel hogy nézed, szerintem amikor találkozol vele köszönj rá és ha egy idő után se mert oda menni beszélgetni vele akkor írj rá facebookon mintha csak úgy unatkoznál stb és elbeszélgettek. Nem gáz az ha facebookon írsz rá, jobb mintha nem lépnél semmit.Egyébként kérdező te hogyha pl ő elvinne randira akkor hova mennél szivesebben? Csak úgy sétálni , kávézóba?
2018. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát még régebben görcsbe állt a gyomrom és alig bírtam beszélni meg akkor is értelmetlenül... Most hogyha látom hogy egymásra pillantunk akkor oda megyek beszélgetni, hát mivel elég sok helyen jártam suliba ígyhát sok ismerősre meg barátra tettem szert és sokat hívnak házi buliba és hogyha ott is ugyan ez a helyzet akkor táncolok vele meghívom egy italra stb... és hogyha adja magát meg felőlem is ok akkor mélyítem a kapcsolatot. 16/f
2018. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
17/f volt olyan h csajnak kb havonta egyzser h koszontem most meg azt keresem h tudok a kozeleben lenni, nem beszel sokat de legalabb mar el(1 kozoseg es eddig o volt az aki tesojaval elvolt es szinte soha semmit nem csinalnak)
2018. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az a helyzet hogy sok lány haverja van és nagyon félénk a közelemben. Ezzel már ő is tisztában van ezért nem nagyon szokott olyan közel lenni hozzám. Lehet fél hogy lebukik..? Facebookon nem nagyon tudunk elbeszélgetni, max ha én kérdeznék. Rendesen válaszol mindig és szinte azonnal. Nemtudom hogy azért mert nem akar velem beszelni.. Vagy félénk. Lehet ennyire félénk valaki?
2018. máj. 31. 18:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és #3-as, mindkettőben benne lennék. A lényeg hogy együtt töltsünk némi időt, nemde? :)
2018. jún. 3. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!