Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, nektek hogy...

Egyetemisták, nektek hogy tetszik a távoktatás?

Figyelt kérdés

Nem tudom érzi-e valaki hasonlóan de én nagyon nem szeretem. Tele van határidőkkel, hogy mit mikorra kell megcsinálni, eddig ennyi határidő nem volt. Van egy olyan tárgyam is, amit kínszenvedés megcsinálni, hiába próbálkozok, akkor is nehezen megy. Örülök ha nem bukok meg, pedig 4 kredites tárgy. Alapból nehezen megy, órán is, most annál inkább. A vírus miatti helyzetből adódóan pedig itthon vagyok minden nap és jobban befolyásolnak az itthoni dolgok, a családban ami van, mint amikor beültem az egyetemre tanulni például vagy amikor a barátomnál tanultam vagy máshol. Több minden miatt aggódok, több minden vonja el a figyelmem.


Csak nekem van ilyen problémám vagy másnak is nehezebben megy a tanulás?

Nekem szerintem egyik félévem sem volt ilyen rossz.


2020. ápr. 7. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felrakják az előadás ppt-et, és ennyi. Nem sokra megyek. Mondjuk ha lehetne visszakérném a 240 ezres tandíjat.
2020. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok, nekem kiderült, hogy dolgozatom is lesz én meg nem vettem észre az üzenetet csak előtte lévő nap este, rögtön elsírtam magam... , de végül felkészültem.

Na meg volt olyan amikor a beadandót elfelejtettem határidőre.

Már naptart vezetek mit mikorra kell, de néha így is későn kapkodok, az is idegesít, hogy azt hittem majd tudok előre kicsit készülni a vizsgákra, de annyi a beadandó meg csinálni való, hogy nincs idő...


Úgyhogy átérzem:(

2020. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetlen bajom, hogy egyedül kell itthon írnom a szakdolgozatomat. Ki tudja mikor válaszol a tanárom, nem tudok könyvtárba menni... Nekünk most nem adnak sok munkát a tanárok, mert szünet van, meg tudják, hogy végzősök vagyunk, de inkább tanulnék mint hogy ezzel a hülye fogalmazással szenvedjek. A határidő legalább arra jó, hogy rákényszerít, hogy megcsináljam a házit, és utána ad egy kis elégedettséget. Ja meg még az idegesítő, amikor nem működik a Zoomos online óra. De abból szerencsére csak egy van. Tök jó, hogy nem kell korán felkelni, 2 órával előbb, hogy beérjek, nem aggódok, hogy lekésem a vonatot, nem kell annyit beszélni, írásban sokkal jobb.
2020. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!