Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy unalmas már, de...

Tudom, hogy unalmas már, de ma akkor kiderül, mi lesz az érettségivel?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 10:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Orbán szó szerint fsik bejelentést tenni! húzza, amíg csak lehet! Tudja,hogy így is-úgy is botrány lesz belőle! Most nem nagy a pofája, lapít!
2020. ápr. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerdán lesz döntés.
2020. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szerintem a mai javaslatot is el lehet könyvelni biztosnak már.
2020. ápr. 9. 16:02
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az időpont semmiképpen sem lehet biztos.
2020. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Mai javaslat: Nesze semmi, fogd meg jól.


Kérdem én, miért kellett elhalasztani a márciusi nyelvvizsgámat ha majd májusban megtartják az érettségit? Szóval amikor még szinte sehol sem volt a vírus pár ezer nem tehet nyelvvizsgát de több tízezer érettségit igen. :D


Ki biztosítja majd azt, hogy nem kapom el érettségin a vírust, viszem haza, itthon elkapja mindenki, és nem halnak meg a szüleim benne?


Érdekes egy döntés :D

Na mindegy megyek írom tovább a töri fogalmazást.

2020. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hellóka! Nincs még döntés. Jövő szerdán lesz. Ez csak egy javaslat. És mellé van téve, hogy "ha a járványügyi helyzet megengedi". (A magyar meg az idegen nyelv szövegértési feladatait még gyakoroljad.)
2020. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Többek szerint orban most all bosszút a netado elleni tuntetesert a diákokon azért húzza a bejelentést es azért kodositenek. Ep eszu ember nem tartaná meg május 4 en az érettségit ha most minden rendezvényt elhalasztott. Akkorra fog robbanni igazan a járvány ha igy halad tovabb
2020. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akik most érettségiznek nem tüntettek a netadónál. Miért állna bosszút.
2020. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!