Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erdélyiként szeretnék felvétel...

Erdélyiként szeretnék felvételizni a színművészeti egyetemre. Tudnátok segítni néhány kérdéses dologban: szükséges emeltszintű érettségi? Nyelvviszga? És a legnagyobb kérdés/kérés tudnátok ajánlani valakit aki tud segíteni a felkészülésbe?!

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 20:15
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nyelvvizsga nem szükséges és az érettségi, ezáltal az emelt szintű érettségi pontszámát sem nézik, csak a saját alkalmassági vizsgájukon elért eredményedet veszik figyelembe.

Van egy lány, aki a marosvásárhelyi színműn tanul és szívesen vállal felkészítést bizonyos összegért nyilván, ezt sajnos nem tudom mennyi, de ha érdekel, akkor írj neki Instagramon privát üzenetet és segíteni fog. Kszscs néven találod meg. Ha véletlenül nem válaszol, akkor írj neki többször, biztosan nem direkt hagyja figyelmen kívül az üzenetedet.

Remélem tudtam segíteni!

2020. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia! tudom ajánlani Czegő Teréz művésznőt, ő Zalaegerszegen él régóta, de ő is erdélyi származású, s rendkívül kedves!

Facebookon megtalálod!

2020. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát akkor ha jól értettem...nem kell emelt szintű érettségi és nyelvvizsga sem?
2021. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. Jól érted.
2021. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!