Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Daneil Defoe: Robinson...

SOS! Daneil Defoe: Robinson Crusoe. Lenne néhány kérdésem vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1.hogyan tartósítja a szőlőt?

2.mit kell a magok tárolására készítenie?

3.csónakkészítés-sikerül, miért?



2020. ápr. 15. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek beugratós kérdések, mert egyikről sincs szó a regényben. :)
2020. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a tanárunk kérdezni fogja
2020. ápr. 15. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert ezzel szűri ki, hogy ki olvasta. Aki olvasta, tudja, hogy ilyenekről nincs szó. Aki meg bekamuzik valamit, az lebukik. :)
2020. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1.mazsolának megszárítja

2.kosarakat font

3.először túl nagy a csónak, amit készít, nem tudja egyedül vízre bocsájtani, aztán készít egy kisebbet, ami a part menti evezésre alkalmas, majd árbocot és vitorlát is szerelt rá, de a legjobb csónakot Péntekkel együtt készíti


Nem ismered azt a módszert, hogy pdfben keresünk szóra (szőlő, gabona, csónak-mondjuk abból sok találat volt)? Szívesen megcsináltam, ráérek, szerettem olvasni ezt a könyvet, csak mondom.

A 80.oldal körül azért szerintem olvass bele a hangulata végett.

2020. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 15. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!