Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak itt gyógytornász...

Vannak itt gyógytornász hallgatók vagy végzettek?

Figyelt kérdés

Pest vagy szeged? Hogy éltétek meg pl a klinkai gyakorlatokat? (Tudom hogy pesten elsőévben is van)

Mennyien estek ki az első évben? Sokan komolyan azok akarnak lenni vagy csak a pénz miatt mennek?

Volt nálatok átjelentkezés? Honnan jöttek, voltak problémáitok?



2020. ápr. 15. 20:29
 1/5 anonim válasza:
53%
én Pécsen tanulok gyógytornát ;)
2020. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Én is pécsen tanulok, második év elején buktak többen, az anatómia 3 miatt
2020. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bár most főleg sote vagy szte érdekelt. Ott mindkettőnek a “tantárgyi menetét”, sajnos pte-nek nem találtam úgy
2020. ápr. 17. 11:52
 4/5 anonim válasza:
PTE honlapján minden fent van, egyik barátnőm SOTE-n tanul, a tananyag kb. ugyanaz, Pesten az elméleti dolgokat jobban számon kérik. Pécsen az anatómia a legfontosabb, aztán trauma, ortopédia, remuma, itt is szóbeli/gyakorlati vizsgák, szigorlatok vannak. Illetve ha jól emlékszem 2. évtől minden félévben 4-5 hét gyakorlat, ott sokan rá szoktak jönni, hogy ez a szakma mégsem nekik való. Az utolsó félév pedig gyakorló félév, csak kórházi gyakorlatok és vizsgák vannak.
2020. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Èn SZTE-en tanulok. Szerintem nagyon jòk a klinikai gyakorlatok,az orvosok többsège is rendes, a gyògytornàszok pedig kèpzettek, sokat lehet tanulni tőlük.

Első èvben buknak többen, bàr szerintem csak azok akik nem veszik komolyan.

De nem hiszem hogy a pènz a motivàlò tènyező, közegèszsègügyben az elèg csekèly.

2020. máj. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!