Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vissza mondanád az érettségit?

Vissza mondanád az érettségit?

Figyelt kérdés
Van már érettségim, de ugyebár kell az emelt az egyetemhez. Jelentkeztem is földrajzra, de csak topográfia részét néztem még át, még vissza van a másik fele a dolognak. Más szakokat is megjelöltem, amik nevezetesen Foszkok, arra meg elég a pontom, szóval elvileg nem lesz érvénytelen a felvételi. Vagy elmennél te? Nem szívesen hoznám haza a vírust.
2020. ápr. 17. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van már érettségim, s nem érzem magam felkészültnek egyik szintemelőmre sem. Anya mondta, hogy menjek inkább a szeptemberire, vagy októberire... érettségis feladatokat nem nagyon csináltam... nem tudom, hogy legyen. Ha keresztfélévesen több szakot indítanának lehet arra mennék inkább.
2020. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!