Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogok tudni teljesíteni, ha...

Fogok tudni teljesíteni, ha nem alszok?

Figyelt kérdés

Reggel dolgozatot írok, de még nem tudom az anyagot, muszáj most megtanulnom.

Ha nem alszok addig, fogok tudni 100% osan a tudásom szerint dolgozni? tegnap délután 2-kor keltem.



2020. ápr. 27. 03:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 kihagyott éjszaka után nem leszel agyhalott, de lényegesen csökkenhet a koncentrációd. Ha tudod az anyagot, akkor lefogod tudni írni. Egyél csokit előtte.
2020. ápr. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze! Én egyszer három napig nem aludtam, brutálisan kiélesedtek az érzékeim, a hallásom stb... mondjuk hallucináltam hangokat, de az más tészta :D
2020. ápr. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3-as csokit nehogy egyél! NEM SZABAD cukrot enni ilyenkor! Felviszi a cukorszintedet és nagyon hamar bezuhan utána, szétesel, álmos leszel stb! Nagy hülye az, aki ilyenkor cukrot visz be!
2020. ápr. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alszom, mert ikes ige.

Mindenképpen aludjál, különben nem fogsz tudni teljesíteni.Csokit ne egyél délután, mert az olyan, mint a kávé, nem enged elaludni.

2020. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!