Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Debreceni Egyetem vagy a...

A Debreceni Egyetem vagy a Miskolci Egyetem Műszaki képzése jobb, színvonalasabb?

Figyelt kérdés

Hol jobb a diákélet ill.az oktatás színvonala?

Véleményeket proóivátba is írhattok:)



2020. ápr. 27. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én a Miskolcira jártam egy darabig, nem találtam meg a számításom, de akinek tetszik az azt mondja, hogy nagyon jó, embere válogatja. Szerintem valószínűbb, hogy a diákélet Miskolcon izgalmasabb. Debreceniről nincs infóm.
2020. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

A Miskolci Egyetem eredetileg nehézipari és műszaki egyetem volt, mostanra több évszázados hagyományokkal rendelkezik. A műszaki képzés a BME után ott a második legszínvonalasabb az országban, ezt bárki alátámasztja, aki az iparban dolgozik, és ismeri az egyetemeket. A Debreceni Egyetem nem különösebben kiemelkedő ilyen téren, jóval megelőzi őket az Óbudai és Szeged is.


A diákélet az egész országban Miskolcon a legjobb a selmeci hagyományok széles körű, tömeges ápolásának köszönhetően (ezt speciel lopni próbálja a BME). Erről sokat olvashatsz az interneten. Emellett ott van az ország legnagyobb campusa, közel 2500 férfőheleyes kolival, több kocsmával, két klubbal, illetve saját éves fesztivállal (MEN).

2020. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

2: keveset tudsz, és azt is rosszul!

Rendkívül pontatlanok és tévesek az állításaid!

2020. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Kifejtenéd kérlek te is a tapasztalataid mibem térnek el a #2-től?


Amúgy nagyon köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz:)

2020. ápr. 28. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Minden igaz amit írtam, 15 éve benne vagyok az egyetemi életben (korábban hallgatóként, most ipari kapcsolattartóként). Őszintén szólva elképzelni sem tudom, mire gondolhatott ez a durcimorci, gondolom a BME-s lopásos dolog kattant be nála.
2020. ápr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!