Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Body. Builder.hu/Tesztoszteron...

Body. Builder.hu/Tesztoszteron.hu - Szerinted melyik a jobb/színvonalasabb/szakszerűbb?

Figyelt kérdés

Mindkét oldalt jól ismerem és szerintem mindkettő kiváló, nyilván főleg inkább megközelítés és ízlés kérdése, melyiket találod jobbnak. Természetesen ha szerinted egálban vannak, azt is leírhatod!

Szeretném, ha ki is fejtenéd a véleményed!

Köszönöm minden válaszadónak!


2010. nov. 28. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én amikor kezdtem csakis tesztoszteron.hu-t olvastam, sőt talán a mai napig is inkább ezt olvasom. Hogy miért? Mert ezt találtam meg hamarabb :D Egy idegesítő van benne a szín. Állandóan megfájdul a szemem amikor olvasom. A másik, hogy több gyakorlat van a body.builderen szépen gifekkel videókkal bemutatva.
2010. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mind a kettőn vannak iszonyatosan nagy hülyeségek és kretén emberek
2010. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én személy szerint inkább a szlovák, angol oldalakat olvasom a témában, de a body.builder sem rossz! A tesztoszteront nem szoktam olvasni, csak ha a google kidobja. Ott kicsit többet adnak a cikkekre, képek meg minden, de szoktak ellentéteket is irni!

Bunny pedig túl sokat rizsázik a hülye emberekről, de legalább hasznos infókat is ad.

A Scitec mánia meg persze érthető miért van.

2010. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bodybuilding.hu fórum :D
2010. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

body.builder.hu-t jobban szeretem talán egy kicsivel. ez a fórumnak, az edző válaszolnak és a bbtv-nek is köszönhető.

a shop.buildert is nangyon szeretem, mert jól el vannak rendezve a termékek és sok az infó. sok mindent nem onnan veszek már, de az oldal maga nagyon jó.

2010. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
body buildert sokal joban szeretem tesztoszteront max ha 1-2x olvasok
2010. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na ezért tartotok itt (előző)


Szakmai szemmel egy nagy nulla. A Tesztoszteron.hu azért sokkal jobb, mert külföldi szakemberek magyarra fordított cikkei is megjelennek, amik nagyon hasznosak. Magyarországon komoly elméleti szakember NINCS !

Aki tud angolul, azoknak én is inkább külföldi oldalakat ajánlok.

A Drog Bunny meg egy szánalom....

2010. nov. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

AmiGo, legnagyobb rész egyetértek Veled, de kicsit szélsőségesnek tartom a hozzáállásod.

Valóban a legnagyobb érdeme a Tesztoszteron.hu-nak, hogy minden témában cikkekkel operál, méghozzá a lehető legszínvonalasabbakkal, főleg, hogy leginkább a világviszonylatban is ismert és elismert, valódi szaktekintélyek cikkeiről van szó, kiváló fordításban. Az utóbbi időben azzal töltöm az erre szánt időm szinte egészét, hogy igyekszem szisztematikusan átböngészni a teljes anyagát az oldalnak.

Viszont fontos észben tartani, hogy a Tesztoszteron.hu-nak eleve ez profilja. Ezzel szemben a Body.Builder.hu egy sokkal gyakorlatiasabb megközelítésű oldal, ahol inkább a technikai kivitelezés bemutatását tartják szem előtt, és ettől még nagyon is szakszerű és színvonalas, csak éppen más kívánalmaknak igyekszik esetleg megfelelni.

Másfelől biztos vagyok benne, hogy hazánkban is vannak kiváló szakemberek, csak esetleg kevésbé vannak szem előtt (Pl.: Radnai Tamás, Lukács Attila).

Drugs Bunny hozzáértését szerintem elvitathatatlan elismerni ha másért nem, a saját fejlődése miatt. Természetesen maximálisan elítélem és ellenzem azt a stílust, amit a fórumon megenged magának, de ettől függetlenül szerintem hiba lenne e két dolgot összemosni.


Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek, és várom a továbbiakat!

2010. nov. 29. 02:23
 9/12 A kérdező kommentje:
*hozzáértése
2010. nov. 29. 02:24
 10/12 A kérdező kommentje:
-elismerni :)
2010. nov. 29. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!