Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti ünneplőbe mentek vagy sem...

Ti ünneplőbe mentek vagy sem érettségire?

Figyelt kérdés

Nem kötelező az ünnepi ruha,el lehet menni farmerban (úgy gondolom mindenkiben van annyi,hogy fekete farmerban meg mondjuk fehér ingben menne).

Ti kihasználjátok ezt a lehetőséget (ha nem is minden nap) vagy sem?

Én kihasználnám,mert még is kényelmesebb lenne,de az iskola írásban ünneplőt kér,rákérdezzek,hogy esetleg lehetne-e másban menni? (Lány vagyok,ezzel nem kéne magassarkút vennem,amiből amúgy is kilépek)


2020. ápr. 30. 12:39
 1/2 ferike2003 válasza:

Hát ha az iskolád tiltja a farmert akkor menj ünneplőbe végülis ez a tisztelet jele csak kibirod 5 napig .

Ha nem tiltja a suli akkor menj a kényelmesebben hiszen elég sok stressz fog érni inkább legyél kényelmesen

2020. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én fekete farmert veszek fel, felsőt még nem tudom, de ingbe nem szívesen megyek, mert kényelmetlen és jobban bele izzadok. Nekünk a suli azt mondta alkalomhoz illő öltözetben menjünk, ami fekete nadrág vagy szoknya, matrózblúz, de lehet fehér blúz is és megfelelő cipő.


Öltözz "kényelmes ünneplőbe". Esetleg fekete szoknya (vagy nadrág) és egy kényelmes fekete vagy fehér nem mintás felső, ami illik hozzá. Ha nem tetszik nekik nem küldhetnek haza, hogy öltözz át.

2020. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!