Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a szegedi Károlyi...

Milyen a szegedi Károlyi Mihály kollégiumban lakni?

Figyelt kérdés
a honlapon nem találtam képeket, mekkorák a szobák? milyen a közösség. meg úgy alapjában jó ott lakni?
2010. júl. 28. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy gettó, kicsik a szobák, tárolóhely nemigen van. A vizesblokkot felújították, ellenben minden másra is ráférne. Elég mesze van mindentől, kivéve a plázát. Én egy hónapot bírtam a hajnali 2-3-ig tartó (mindennapos) bulizgatásokat.
2010. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és melyik kollégiumot ajánlod, móra herman vagy öthalmi?
2010. júl. 30. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
És ott még a víz is büdös. :D Amúgy milyen szakra jársz? Attól függ, hogy melyik van közelebb. Mondjuk Öthalom semmihez sincs közel :D
2010. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy Hermann, Móra jó :)
2010. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Matek szak. de pesten 50 percre volt az iskolám, és szegeden mindenhol ott vagyok bicklivel 20 perc alatt úgyhogy nekem az nem szempont:D
2010. júl. 31. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!