Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki elfelejtette leadni...

Kim Wolf kérdése:

Ha valaki elfelejtette leadni az érettségire jelentkezős papírját májusban az mehet Októberben érettségizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy ismerősöm aki nem adta le időben az érettségire jelentkezős papírját (tudom hülye volt magára vessen de nem ez a lényeg) Én úgy tudom,hogy attól még mehet októberben érettségizni, de neki azt mondták ,hogy nem mivel Oktoberire csak az mehet akinek 1 et kell csinálnia vagy javítóba vagy megbukott és akinek egy komplett érettségit szeretne az nem mehet.. így várnia kell 1 évet ,hogy jövő májusban leérettségizhessen. Ez mennyire igaz szerintetek? Szerintem simán jelentkezhet az oktoberi érettségire.



2020. ápr. 30. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mehet októberben.
2020. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hülyeséget mondtak neki. Szept. 5 a jelentkezési határidő.
2020. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!